bugün

mobilden bkz veremeyen insanın gardrop deyip geçtiği başlık
soba üzeride tıslayan çaydanlık*
akülü araba kasketi.

(bkz: klostrofobi)
(bkz: enjektör) o ne korkuydu öyle...
(bkz: balon)
hatta soba'nın çevresine balon koyup; bendeniz tuvalet fırçasını öyle sobadan uzak tutarlarmış.
chucky, nam-ı diğer çaki ve çakinin gelini filmlerini izlemiş bir çocuk için tüm oyuncak familyasıdır.
elektrikli süpürge hala sevmem.
sesi çok çıkan eski elektrik süpürgesi.
(bkz: ayna).
gardrop!
içinden bir şey çıkar mazallah!
tuvalette gördüğüm, üst katın tuvaletinin gideri. karanlıkta canavar gibi bişeye benzetirdim.
(bkz: öcü)
(bkz: perde)
(bkz: ankete gel)*
ayıcıklı terliklerim ve tabiki elektrik süpürgesi..
(bkz: şimdi çocukluğunuza iniyoruz)
(bkz: korkularınızla yüzleşin)
pamuk 2,3 yaşlarında korktuğum birşeymiş.
duvardaki siyah beyaz babanın dedesi fotoğrafı.
oyuncak bebek.
(bkz: chucky izlemiş çocuğun dramı)
televizyonun yanında duran aile yadigari eski heykel. beni izliyormuş gibi gelirdi o azize suratlı yarı çıplak kadın. evde kimse olmayınca üstüne uzaktan bir şeyler atar, görmek istemezdim.
babannemin 5 yaşında ki bir çocuk boyunda yaptığı, içi saman dolu, yün ipinden örülmüş bebek. kafası vücudunun üçte biri kadardı, boynu yoktu ve ayakları birbirine yapışıktı. kolları upuzundu ve gözleri ellerim kadardı. bebek değil yaratık.
karanlikta karsinda duran camasir yigininin bir canavar gibi durmasi gercekten korkutucudur.
termofordur. o geniş ağzı bana taraf durunca uzerime atlayıp beni ısıracak sanırdım.

Not: 23 yaşım var hala korkuyorum.
(bkz: Tuzluk)
(bkz: buzdolabı)
freddy kruegerin bicakli eldiveni. got kadar kizanken izle o filmleri de korkma, hala korkarim.
kesilmiş koyun kafası. inanılmaz korkardım kaçacak delik arardım sonra ne iş yapmaya mı başladım.
ne ilginçtir ki veteriner hekim oldum.