bugün

an itibariyle kanaltürk'te yayınlanan neşter programında tartışılan müstesna konu. oldukça bilimsel ve hararetli tartışmalar yaşanmakta.

edit: işte kanıtı görsel
onu bunu bilmem de aşırı tüketiminin cırcıra sürüklediği kesin.
(bkz: çiğ köfte sendin aşkım)
konuyu tartışan amcaya baktığımızda işin ucunu her an dini bir olaya bağlayacakmış gibi durmakta.
adamlar maddenin sırrını çözmek için bilimsel deney yapıyorlar, biz ise yoğrulmuş bulgurun psikolojik etkileri üzerine...yoğurdu icad eden milletten böyle bir bilimsel patlama beklenir zaten.
- al çiğ köfte!
- aaaaaaaaa!
- dur aşkım! enee camdan atladı. ühüü..
programı sonuna kadar izlemiş biri olarak sağlıksız besinlerin ve başta çiğ köftenin insan vücuduna zararlarının intihara sürüklemesi ve psikolojiyi bozmak gibi eylemler olduğu çıkarımlarını yaptığım yayın olmuştur.

çiğ köftenin intikamı acı olur.
her türlü perde arkası oyunun oynandığı ülkemde, yurdum insanını çiğ köfteyle oyalama taktiğinin bir ürünüdür.
(bkz: bilimin bokunu çıkarmak)
Dünya nelerin peşinde, biz neyin peşindeyizdir.

- Hocam ışık hızında atomları çarpıştıryorlar ne diyeceksiniz.
+ aman o bir şey mi biz çiğ köfteleri duvara çarpıştırıp asılı bırakıyoruz.
--spoiler--
dün akşam evinde ölü bulunan ünlü sanatçının başucunda 2 dilim limon, sol elinde bir sıkım acılı çiğköfte bulunduğu tespit edildi.
--spoiler--

allah akıl fikir versin lan. gıcıklığına işyerindeki bütün hatunlara çiğköfte ısmarlatacaksınız bana.
çiğ köfte yiyerek intihar etmek istiyorum. zira ölene kadar yiyebilirim.
çok saçma bir önerme. o zaman çikolata yesinler de intihar düşüncesinden kurtulsunlar.
midede şişen bulgurun yarattığı can çekişiyormuş görüntüsü sebebi ile yaratılan intihar imajı olsa gerektir, sanaldır, yanılgıya düşmeyiniz, yemeye devam ediniz.
boğaz ile ilgili olan her konuda turk milletinin sempozyum verebilecek hale geldigini gosteren tespit.

pes lan!

belgesel cekilir bu memlekette, bolca tikinan tipler, yoresel yemekler gosterilir.
yemek kulturuyle uzaya cikilabilecegine dair sonsuz inanc mevcuttur.
bir sehir neyi ile meshur? sorusuna direk yiyecekle cevap verilir!

habire yemekten baska meziyeti olmayan memlekette simdide kalkmis cig kofte denilen gereksiz yiyecegin psikolojik travmalari irdelenmekte!

cok buyuk bir bulus.

tebrikler!!!

kol boregi ve iftarlik hurma kazandiniz bizden.

alkış...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar