bugün

Cirkin oldugu halde yazan erkek kadar hakki vardir.
Sözlükte güzel kız da mı varmış. Ben şimdiye kadar bir tane gördüm, oda fazla yazmıyor.
Beyinsiz olduğu halde sözlükte yazanlardan yeğdir kanımca.
sözlükte yazabilmek için güzelliğin önemli olmadığını, sadece doğru düşünceleri doğru kelimelerle ifade etmenin yeterli olduğunu bilen kızdır.
çirkin olmak allah vergisidir bununla dalga geçen açık ve net orospu çocuğudur. insanları dış görünüşe göre ayıran tipler sizin sıfatınız neyse ağzımı bozmıcam.
not: çirkin değilim.
Sen troll olduğun halde başlık açıyorsun o niye yazmasın.
tam yerine gelmiştir. sözlükteki erkeklerin beklentisi de budur.
Yazma Amacı, ciddi şekilde sorgulanması gereken kızdır.
Zaten öyle olduğu için burdadır. Güzelse de ruh hastasıdır.
Cok ilginc sözlükte yazmak için öyle bir şart mi koşulmuş bak hele.
size güzellik borcumuz yok çarıklı tarhanalar.
çirkin ya da güzel olduğumu asla bilemeyeceksiniz. tüm hemcinslerime de bunu öneriyorum.

neden mi?

birincisi, bunun yeri burası değil.

ikincisi, çoğunuz tipsiz ve geri zekalısınız amk. aaa darılmaca gücenmece yok ama.
Fashion week tarzı yaşanılan günümüz dünyasında içerikten ziyade etikete endeksli yaşamlara vurgu yapan ironik bir başlık ve fikri. Çirkin diye bilerek nitelendirilen ve aslında bu şekilde sömürülen (medya moda makyaj kişisel bakım spor estetik v.s.) bir algının esiri edilen zavallı modern kölelerin içler acısı hali. bundan nemalanan kapitalist efendiler ve ne yazıkki dünya malına ve metaına paraya ve güce tapınan kadınların eş değeri olan, dış güzelliğe şekle şemaile ve makyaja bakıp onu putlaştıran erkekler. Kısaca modernizmin dikta ettiği sömürü düzeni. Peki değerli insanlar Fikirler eylemler ve erdemler bunun neresinde? Kıyı kenar ve ücra köşelerinde gizlenmiş saklanmış yitik silik sönük sahipsiz ve değersiz bir beklemede..
aa noldu kuzum yoksa mesajına cevap mı alamadın?
Foto atsın karar verelim evett ben bilir kişiyim.
Ühühühü ne kadar kalp kırıcı bir başlık, olm salak mısınız hahahahah trollüğün de bi kalitesi olur.
allah beni kahretsin. hemen sözlüğü terkediyorum.
senin iq puanın 2 haneli, ancak hala yazmaya devam ediyorsun?
Ohh bütün kızlar tespit edilmiştir.

Görev tamamlandı.
Madem iq 3, hadi anlayacağın dilden konuşalım.

(#42768524)
Düşündürücü... Ama ağlama sana da bir kör alıcı çıkar.
Yazmak için güzel olmaya gerek yok ama çirkin tribi de çekilmiyor yani bilin.
(bkz: açtığın başlığı sikeyim)
sözlükte yazma kararı aldığına göre, güzelliğiyle değil düşünceleriyle var olmak isteyen kızdır.
Yazıklar olsun kızıdır. burası en az ilçe içinde dereceye girecek güzellikte kızlara göre bir sözlük. Bari Baştan söylesin çirkin olduğunu boşuna meşaz atmayalım.
Yakışıklı olsaydınız da güzel kızlar yazsaydı Çin malı david Beckham’lar sizi...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar