vallahi kapris surat trip her şekilde arattım ama bu değerli ve bir o kadar da eski tespitin başlığını bulamadım.

evet arkadaşlar az evvel güzel kadın her daim haklıdır tespitine dayanarak çok eskilerden yapılmış bu tespiti siz değerli sözlük severler ile paylaşayım istedim.

hacı yalan değil çirkin kadının kapris yapmaya falan hakkı yoktur kanımca. hem çirkin hem kaprisli?
kesinlikle hiçbir erkek tarafından kaldırılamayacak, felaket bir olaydır.
şimdi baba güzel olursuni ufak tefek naz yaparsın eyvallah ama... evet koca bir "ama" güzel olduğu takdirde bu kadarını bile yapmayan hatunlar mevcut iken, benden de beter iğrenç ucube karıların, gidip yanlarındaki erkeklere, sevgililerine, sevgili adaylarına, yoldan geçen hiç tanımadığı insanlara kapris yapmaya hakkı yoktur.

ha ergensin anana babana yap, git amcana yap, dayına yap ama ne olursa olsun bir erkeğe yapma arkadaşım bak bende artislik yapamıyorum çevremde ki hatunalara neden? zira ben bir kıvanç ben bir kenan değilim de ondan.

ya öyle olsaydım?
yapardım abi ne çekinicem, allahına kadar basardım şekli, basardım tribi ama yere yakın olan götümle, bir balkondan hallice göbeğimle elimde tutmam gereken bir kitle var ve onlara birde gereksiz kaprislerimi çektiremem değil mi?

yani, ne verdin ki ne alasın? tüküde de olduğu gibi bir durum söz konusu. ne verdin ki ne istiyorsun yahu? hatuna bir şekil vermemişsin, daha rahat edebileceği bir hayat sunmamışsın, e arabanda yok satmış borcun harcın dağıtmışsın, abi bide utanmadan kapris mi çektirelim?

şayet biz erkekler olarak bu kadar ince düşünebiliyorsak kadınlar da, yani kadınların çirkin olanları da biraz bu konuya dikkat etmeli.

sakın kalkıpta; "ama güzellik göreceli yea, kime göre neye göre çirkin" demeyin ağzınızı yaya yaya bu cümleyi kurmanızdan çirkin olduğunu belli zaten. *
bakın sakın yanlış anlaşılmasın, sevilmezsiniz evlat olsanız başınız okşanmaz falan demiyorum. ortalama altı yada vasat hatunlar da candır fakat sadece kapris yapmasınlar. *

çirkin karılara edit: vay çirkin karılar sizi. * yavrucuklarım kötü bişe demedim kuzularım benim. * kurban olurum sizlere bebişlerim. çirkinseniz kapris yapmayın dedim, bakın bende çirkin olduğum için kapris yapmıyorum dedim. hayır ben bunu anlayabiliyorum da siz mi anlayamıyorsunuz canlarım ciğerlerim,

at ağızlılarım laannnn! * çirkinseniz yapmayın kapris mapris amk.

dolgu sütyenli, korseli, 15 cm toplu yalancılar sizi. olamayanı var gösteriyonuz ağzımı açmıyoz bide kaprisinizi mi çekicez lan. *

ohh kombo yaptık yakalarlarsa sikerler amk. *
vardır amk. zira çirkin kadın yoktur. sarkık meme vardır.
kapris doğalarında vardır güzel de olsa çirkin de olsa kasar.

esas sorun yapan değil yaptırandır. aq kıtlık mı var lan memlekette.
çirkin kadının kapris yapma hakkı varsa da erkeğin kaprisi çekme lüksü yoktur.
çirkin erkeğin kapris yapma hakkı var ya, anasını satıyım, zaten erkek cinsinin her şeye hakkı var, kadının yok ne güzel dünya.
öncelikle bir kadının çirkin olup olmadığına kimin karar verdiğini merak ettiğimiz,kapris yapma haklarının an itibariyle ellerinden alındığını buradan duyurduğumuz üzücü durum.

kısmet değilmiş kızlar, güzel olaydınız siz de.

düzeltme:noktalama
haksız hipotez.

şair esasen burada, çirkin kadının değil kötü sevişen kadının kapris yapmaya hakkı yoktur demek istemiştir ama şu sıralar hatunları kolunda gezdiresi var sanırım direkt fiziksel güzelliğe dalmış.

takdir ediyoruz.
(bkz: kaçın kızlar bilinçli tüketici geldi)
--spoiler--
(bkz: kötü sevişen kadının kapris yapma hakkı)

şeklinde irdelenmesi gereken başlıklara bizim kurum bakmadığından, biz sadece bir olaya ait yorumumuzu dile getirdik.

(bkz: sevişmeli ve kadınlı başlıklar) bölümümüz yan taraftan ikinci kapı, kukla bey ile görüşünüz efenim! *
--spoiler--