bugün

son derece saçma olan eylem.

bir kere bu iki zıt kutup birbirlerini asla çekmeyip genelde reklam için etkileşirler. zaten çirkin bir erkek hangi özgüvenle güzel bir hatuna yanaşır, yaklaşır ve koklaşmak için çıkma teklifi eder ki? nerede bu yürek yahu? hayır ben anlamıyorum, bence bu dünyanın en abes şeylerinden biridir çirkin erkeğin güzel kıza teklif etmesi, yolda gezerken gelincik dibine bitmiş mantar gibi görünüyorsunuz ayol!
(bkz: götüne güvenen erkek)
(bkz: çıkma teklifi etmek)
parası olan erkektir. olmadı köydeyse kızı başlık parasıyla alır.
yapılan teklifin kabul edilme ihtimali düşük olsa dahi öyle bir ihtimal var deyip yapılan tekliftir.
çirkin bir erkek olarak hayatım boyunca başıma gelmiş olan olaydır, kişisel olarak bir tersliğini görmedim, karşı taraftan da bir itiraz gelmedi.
Çirkinliğini başka yönlerle kapatır ve teklifi eder hatta bu teklifi kabul bile ettirir.Bir kızın çıkma teklifini kabul etmesinin tek sebebi yakışıklılık değildir.Sırf yakışıklı olduğu için biriyle çıkan kız,kısa süre erkekten soğur.Yakışıklılık giriş kartıdır.Ama içerde kalmak için yetmez.
erkek için sonu genelde hüsranla sonuçlanacak olay. tabi para varsa işin içinde durum değişebilir.
birinde şahit olmuştum böyle bir olaya. * erkek olumsuz cevabı almış ve yüzüne en hızlısından bir tokat yemişçesine yanakları kızarmıştı. yakışmamıştı cevabı veren hatuna. en azından cevabını daha sonra başbaşa kalabilecekleri bir zamanda vermeliydi.
(bkz: güzel kızın çirkin bir erkeğe teklif etmesi)
parası olan erkektir.kız ne cevap verirse versin, seni paramla döverim diyebilecek gücü kendinde hisseder.
Ne bu cesaret ayol?
en bi gerizekalı erkektir..
yerini, seviyeni bil lan at kılı
Güzellik geçicidir. insanın suratı ne kadar güzel olursa olsun iyi bir kalbi yoksa bir yerden sonra ona tahammül edemezsiniz.
Mevzu çirkinlik mevzusu değildir efenim mevzu (bkz: Para) ve (bkz: Özgüven) mevzusudur.
Yoksa siz hala bu kız bu çocuğa nasıl bakıyor sorusunun cevabını bulamadınız mı?
benim yakin arkadastir o. cocukta 2 yabanci dil + enstruman + hayvani derecede kitap kulturu + spor + esprituel yetenek + iyi bi okul + terbiye var. sikertir atar.
Taş atıp da kolun mu yoruldu hesabı, denemeye değerdir.
Olabilir, kız para avcısı değilse ve ilgi alanına 70 inde ölmeyi bekleyen milyoner antropozlular girmiyorsa gayet de normaldir. Sonuçta zeka tipten çok daha önemli.
Aşırı özgüven göstergesidir.
at kızı gibi kızların yanında eşek gibi erkeklerin olması durumu zaten yaygındır.
çirkin erkek baskınsa sorun olmayacaktır kadınlar güç delisidir.
parası varsa sıkıntı yoktur.
yeter ki para olsun.
çirkin erkek diye bişey yolkdshjf... şaka lan şaka bazen olur öyle şeyler.
armudun iyisini ayılar yer.