bugün

(bkz: çirkin erkek yoktur az malibu vardır)
her çirkinin illaki güzel bir yanı vardır. yaradanın ilahi oyunu mudur nedir?
her güzel hanım kızımızın yanında bir tane mutlaka vardır efendim. öyle böyle değil yaa sokağa çıktığınızda illa ki görürsünüz bir kaç tane, allah çirkin şansı versin diyorum..
çirkin erkek yoktur az votka vardır.
çoğu sempatik olur ve kadınlar çirkin olarak tabir edilen erkeklere genelde daha çok aşık olurlar. kendimden yola çıkarak bir genelleme yaptım, ancak ne kadar doğru bu fikrim, bilemiyorum.
hem ayrıca, çok klişe bir cümle her varlığın kendine has güzelliği, bir yeteneği vardır muhakkak. bu yüzdendir ki insanları çirkin güzel diyerek sınıflandırmak çok gurur kırıcı ve yanlıştır.
Lüzumlu bir ölümlüdür.Her eve lazımdır.Genelde komik ve gerçekçi olurlar.
erkek icin onemli olan karizmadir.
(bkz: eski sevgili)
shakespeare çirkin erkektir. güzel söze ne denir. on numara şair, yazardır. kapıdan gelse içeri almam o başkadır tabii ki
çok geniş bir hayal dünyası vardır.
evet ben. ne olmuş birader!
bizi de allah yarattı. ne var yani!

çirkinsem çirkinim mnakoyim... bakmasın karı kız!
parasını verir yaparım. dünyanın en cillobik hatunları rus zaten.
onlar burdaki gibi değil.
sağlıklıyım, goç gibiyim.
bin şükür!

kendi avutuyosam da şerefsizim.
yaşlı komşumun her zaman söylediği bir sözdür erkeğin çirkini olmaz yavrum sadece insanlığı olmayan erkek çirkindir.
'bir kadın güzel değilse kadın değildir,bir erkekse çirkin değilse erkek değildir' sözünü çok sevendir.
bende; zeki ve espiriliyse aptal ama yakışıklı erkekten daha karizmatik olduğu düşüncesini uyandıran erkektir.
hologramlı yapıya sahip varlıklardır. Adeta birer bukalemun. Ortama göre 'değiş' seçeneğine sahiptirler. Fakat seçeneklerinin tümü beta sürümdür.
Birlikte olabilidigi kizlarin hemen hepsine bir anlamda duygusal tatmin yarattigi icin tercih edilebilen erkektir. Yolda yuruken, kumsalda uzanirken, gece kulubunde takılırken kimsenin yuzune bakmak istemeyecegi erkektir. Yuzune bir anlık bakışlarına maruz kaldıklarında "ıyyyy" reaksiyonu ya da dudaklarından okunan ayy Allahım (ne kadar da çirkin) nidalarina siklikla sahit olan erkektir.
Duygusaldir, guzeldir, olgundur ama uzun vadede bunlarin bi seye yaramadigini bilen erkektir.
erkeğin güzeli çirkini olmaz, iyisi kötüsü olur.
makbuldür.
(bkz: sen iyi bir çocuksun ama/#11955456)
çoğ üzülüyorum lan onlara. kadın olsa kaşını alır, saçını boyatır azda göt baş açtım mı gideri olurda erkek napsın lan? bide fakirse hoooff valla hüzünleniyorum sözlük.eheh
çirkin erkek yoktur. varsada kardeşimizdir.
nedense ilgimi çeken erkektir.
(bkz: i m sexy and i know it)
çirkin erkek yoktur az vodka vardır.*zira erkeğin yakışıklısıda çirkinide içmeden zor cekiliyor.*
Genelde iyi olan erkektir, zaten cirkindir agzina sicayim yani daha kasmaz en iyi dost bu olur...