bugün

benzinsiz araba gibidir. bir değeri vardır ama kullanamadığın için binmek istemezsin.
iyi bir arkadaş olabilir.
çirkin ama iyi bir kadın, fiziksel olarak beğenilmese de iyi anlaşılan kadın anlamına gelecektir. klişe söz benim için önemli olan iç güzelliktir diyenlerin fikir değiştirmesine sebep olabilir.
ama nedense çirkin kadınların içleri de iyi olmaz. çünkü aşırı derecede komplekslidirler. uyumsuz huysuzdurlar anlaşılması imkansızdır. asla sevgili olunamayacaktır. he arkadaş belki... ama naza kaprise katlanıldığı ölçüde olacaktır.
kimilerinin deyimiyle " yoklukta gider " tarzı kadındır. kimileri içinse seks objesi olmaktan çok dosttur, oturup iki laf edilebilecek, zor zamanlarda yanınızda olacak kişidir. " güzel " denen tatmin için, " iyi " denen ise yaşam içindir.
(bkz: çirkin betty)
(bkz: huysuz ve tatlı kadın)
iyiliği çok büyük olasılıkla güzel olmamasından kaynaklanan kızdır. efendim hatun kişisinin insani değerlerini önemli bir oranda güzelliği/gördüğü talep belirler. eğer güzel değilse az talep görüyordur bu durumu yönetmek için daha sevecen iyi niyetli vs. olacaktır. gördüğü taleple beraber insani değerler azalabilir çok ilgi görüyorsa kimseyi iplemeyen duyarsız öküz biri bile olabilir
çünkü bu ülkede ona deli divane gerzekler her zaman var olacaktır.

29 yaşındayım, birçok sosyal ortama girdim ve bunun tersine uyan 2-3 kişi gördüm onlar da ya evli yada nişanlıydı:)

çok mu materyalist geldi hanımlar ? gerçekler bu kusura bakmayın
Kendim ile tamamını çütüteceğim önerme. Hem çirkinim, hem kötü.
Çok doğrudur, kadın için değil erkek içinde geçerlidir. Güzelliği veya yakışıklılığı ile ilgi göremeyen kişi doğal olarak kendisini diğer alanlarda geliştirip ilgi görmek ister, güzel olan kişi zaten her yerde rahatça arkadaş edinebildiği ve sevildiği için fazladan birşey yapmaya gerek duymaz, bunun için vakit harcamaz. Gezip eğlenmesine bakar.
Çok çirkin değilse gönlünüzü kapabilir.
yüzü güzele bir gün...

gönlü güzele bir ömür...