bugün

2004 yılında bursa/çekirge'de 5 branş öğretmeni tarafından açılmış, ilk senesinde oks öğrencisi olduğum dershanedir. açıldığı yıl tek binada verilen eğitim daha sonra yandaki binanın da alınmasıyla öss-oks şeklinde ikiye bölünerek yürütülmüştür. dershane * geçen sene kükürtlü'ye, pembe çarşı'nın karşısına taşınmıştır.

tam bir tiki yurdu olmasının yanı sıra çok kaliteli öğretmenlere sahiptir **. bir hakan hoca vardı ki, hayatımdaki en eğlenceli ve anlaşılır matematik derslerini kendisiyle işlemişimdir. bana * sayıları ve işlemleri sevdirmiştir. *
yakın zamanlarda bursa anadolu lisesi yakınlarına taşınmış, grup dershaneciliğinde şahinkaya ekolüyle rekabete girmiş dershanedir.
efendim gün itibari ile öğrendim ki şahinkaya ile sidik yarıştırmanın bkunu çıkaran dershanedir de aynı zamanda. zira merak ediyordum o kç kadar yerden sonra nasıl ufak çapta bir kampüs yarattılar diye, bir adet öss öğrencisinden 10 milyar 800 milyon alaraktanmış.

(bkz: helal olsun)
kadrosu iyi olan, rehberliği olmayan dershane.
hocaları çok ilgilidir. veli dershane ilişkilerine çok titizlerdir çok önem verirler. çok iyi bir dershanedir.
tür2 , geo6 dendiğinde yüzünde oluşan sırıtıştır
Dershanelerin kapatılmasıyla okula dönüşmüş bir isimdir.