siroz yapmaz mesela .
elinde boş starbucks bardağıyla kolu kırılmış gibi cadde cadde gezenlerin tespitidir.
Hadi be ordan çay gibi içecek mi var?
görsel
fakirliğin tadını sonuna kadar çıkarıyorken ben.
Ultra fakir olduğumu anladığım başlık.

(img:#1664262)
Çay aile oturmalarının vazgeçilmez içeceğidir. Yemek üstüne güzel gider. Kahvaltıda simitin yanında ne kadar güzel gittiğini anlatmama bile gerek yok. Kısacası çay belki fakir içeceğidir ama aynı zamanda gönlü zenginlerin içeceğidir.
O zaman söyle bi demli çay da içelim.
Kilosu bilmem kaç bin liralık beyaz çay içenlerde var bu ülkede. Vay civanım demek sende fakirsin ha?
çay içmek fakirlikse, evet, iliklerime kadar çulsuzum!
nutkum tutuldu. bundan böyle çağ bardağını her ağzıma götürüşümde fakir olduğum gerçeğiyle yüzleşeceğim, acı bir tat alacak her yudumladığımda.
ingiliz kraliyet ailesinin resmi içeceğidir (bkz: beş çayı)
Bir insanın içinde çay yoksa, o insan gerçeği ve güzelliği anlamaktan acizdir.
Sen içtiğini çay sandığın içindir sap içiyon sen kardeş.
fakir içeceği diyorlar ama çayın sunumuna bakılırsa bir çaya ne kadar para aldıkları az çok tahmin edilebiliyor.
Karadeniz çayı ise doğru olan önermedir. Çünkü karadeniz çayı artık ülkemizin her yerinde kullanılan ve çokça tüketilen bir unsurdur.
bu mantıkla ingiliz kraliçesi de mi fakir oluyor ?

t: aslı astarı olmayan bir beyan.
samimiyettir. sohbettir. candır çay.
çay içmek fakirlikse fakiriz ikimizde *
çay muhabbet içeceğidir.
Fakir zengin bilmem ben çaysız yapamam.
Bardağı 7 lira olan çayı içenler buna dahil değil bencee.
fakirlere laf yok yoktur.
oğlum kızım sen saraydamı doğdun.
paketi 15 tl olan cayın bardağına 3-4 tl verince kendimi akıl fakiri olarak görmüyo değilim bazen.
zengin olduğumuzu kim söyledi ki?
demek starbucks ta çay yok. hımm bugünde sözlük sayesinde yeni bi şey görendim. tişikkirler zall.