bugün

sözlükte onlarca boş iş ile, karşı türe karşı olan abazanlığıyla öne çıkmış şahıslar varken, hem insanları hem kendimi güldürmek amacıyla girdiğim kimi zaman bilgi içeren kimi zaman mizah dolu entrylerim sayesinde çaylak konumuna düşmüşümdür.

bunu bu şekilde takdir eden moderatörlerimize yürekten teşekkür ediyorum.

ceza süremin ne kadar kaldığını görmeyi talep ediyorum.

biriniz beni iplesin.
şimdi narin narin entry girmeme neden olan durum . bu zamanları iyi değerlendirin sakinleşin deşarj olun gençler.
en fazla 5 gün verilmelidir fazlasını hakedeni silin daha iyidir. neticede saçma salak modların kişisel keyfine göre verilen adaletsiz bir uygulamadır.
Çektiğim cezadır. Allah çektirmesin.

(Not: bu not entry 40 karakterden az olmasın diye yazılmıştır.)
nedensizce aldığım cezadır. Bir gereksiz yazar şikayetine çaylak yapmak çok saçma. Sayın moderatörler nasıl bir sistemdir bu ?! Dobra dobra yazıyoruz diye ceza alıyoruz. Burası sözlük değil mi özgürlük burada da değil mi ?!!
Benim aldığım cezadır. Sol framedeki terör başlıklarını açanlar yerine beni çaylak yaptılar. Bilgilendirme mesajı atar lan insan bi.
Benim de almış olduğum cezadır da neden. Why Warum Porquai,защо.
din eleştirmenin cezası olmamalı, insanılan pembe dinlerin gerçek yüzünü gün yüzüne çıkarmak yanlış bir şey değil. ne diye her ağır dini eleştiriden sonra bu ceza veriliyor, yeter lanet olsum, inananları çok diye yanlışlara karşı sessiz kalmamız mı isteniyor ? sözlük yöneticileri siz tarafsız olmak zorundasınız.
tam olarak, neden olduğunu bilmediğim bir cezadır. umarım en kısa zamanda tekrar yazar olabilirim.
Biliyorum ki moderasyon bu entry'i görüyor. moderasyondan ettiğim küfür için özür dilerim. üç nokta koymuştum ama yine de küfür sayıldı. ne olursunuz bu çaylaklık kalksın, sözlük formatına uyacağım.
acilen kaldırılması gereken saçma bir cezadır. yazısını silin ısrarla devam ediyorsa hesabını silin ama yeni yazarlar dışında kimseyi çaylak etmeyin.
Yetersizdir. Falaka cezası getirilmeli.
An itibariyle bitmiş olan cezadır. Evet.
Bitti. Evet.
neden aldığımı merak ettiğim ceza, sonunda bitti. sanırım 5 günlük adım.
gerçekten neden aldığımı merak ediyorum, kimseye hakaret ettiğim falanda yok...

evet, geri döndüm. * *
Bu aralar modlar ortada yok yetkililer çaylak yapıyor ve ne zaman açılacağı belli değil bu cezaların kan tutan kasap erecto ve bir çok kişi bu yüzden geri dönemiyor.
abd'de 3 hak yasası diye bir şey var..

kasti bir hafif suçtan ilk mahkumiyetinizde 1.5 yıl alıyorsanız, ikincide aynı suçtan 5 yıl alıyorsunuz ama üçüncüde suç ne kadar hafif olursa olsun en az 25 yıl ile yargılanıyorsunuz..

belki de, ve umuyorum, yetkililerimiz anglo-sakson adalet sistemi'nin mantığına hakim, oldukça entelektüel bireylerdir..
Yetkililerin çaylak atma süreleri maksimum 3 gündü yakın zamana kadar. Değişiklik olmamışsa gizli bir mod geziyor demektir.