bugün

yazar olarak geçirdiğim süreden daha çok geçirdiğim zaman dilimidir. hep de subjektif entry yüzünden çaylak oluyorum anlamadım gitti.
bi ara paso gazabına uğradığım bir ceza. alkollüyken girmeyin entari benden söylemesi.
not: lan bunun neyini eksiledin oha be kardeşim ohhaaa.
bir dönem bücür cadı,sihirli annem falan gibi salak dizilerde*, bu sihir sahibi vatandaşların yetkilerinin ellerinden alınması durumuna benzeyen sözlüğün iç disiplini açısından hayatımızda heyecan verici etkisi olan,adrenalin fişekleyici bir uygulama.hız sınırına yaklaşırsınız,derken 1-2 iğneleyici söz daha,aman dikkat ilerde polis çevirmesi var hoooopp...
çaylaklık cezası aldındığında kaç gün çaylaklık cezası aldım diye sorup acı cevabı beklersiniz
cevap gelir

+ 5 gün ...

sonrasında

- şunu 4 yapsak

diye mesaj atıp ümit edersiniz moderatör ise

+sen benle testismi geçiyon süresiz çaylaksın şimdi yıkıl karşımdan.

(bkz: süresiz çaylaklık)
Eğlenceli zaman dilimidir. Hayalet yazar olursunuz, yazdıklarınız sadece sizin ve moderatörlerin görüş alanında olur. Yazar olmak için çabalar, noktalama işaretlerine ayrıca bir özen gösterirsiniz. Türkçe dilinin doğru kullanımına teşvik edici süredir. Gayet terbiyeli, sağduyulu entryler girersiniz; hiç yazılmayan sanatsal, edebiyat, müzik içerikli başlıklar çaylaklığın güzel günlerinin geçtiği yegane alanlardır. Heyecan vericidir. Geceleri geç saatlere kadar yazar olmayı bekler, olamayınca uyursunuz. Sonra rüyalarınıza girer yazar olduğunuz ve sabah heyecanla uyandığınızda hemen bakarsınız, hala çaylaksınızdır. işte böyle heves kırıcı zamanlar da olsa, çaylaklık süresi candır, canandır. Tadını çıkarınız efendim.
yazarlığı yeniden öğrenmen gerektiği görüşüne sahip moderatör hareketi.
yapmışsındır bir çakallık.
çaylakken ceza bitene kadar girilen entryler görünmüyor, tamam bu kabul edilebilir. ama çaylakken mesaj atma imkanı yok. düşünebiliyor musunuz, mesaj atmanıza izin verilmiyor. nasıl bi sistem lan bu. mesajlaşmayı geçtim, ukte bile veremiyoruz ammmına koyayım. sözlük sayfamızı açtığımız zaman böyle bir sayfa yok diyor. sadece oylamaya ve gammazlamaya onay var. gerisi hep engelli. ulan bari mesajlaşmaya izin verin. merak etmeyin, birbirimizle ulusal güvenliği risk altına sokacak zincirleme çekirdek tepkimesi hakkında konuşmuyoruz ammmına koyayım.
Başka bir yazara küfredince verilen ceza.
iğrençtir.

beş gündür bugünü bekliyorum lan. geldim sonunda a.q. cezam bitti her ne kadar siklenmesemde artık burda yazabilmek çok güzel.
çaylaklık cezası aldığın zaman kaç gün aldığın hakkın da bilgi verilmiyor. moderasyooon bilgi lütfeeen.
(bkz: bir çaylağın yakarışı)
ben küfretmedim ki üç nokta koymuştum deseniz de fayda etmez.
Et.x kullanımı 3 gün çaylaklık cezası sebebidir. kendimden biliyorum. Gerçi tam 3 gün sürmedi; ama, dersimi almama yetti.
biraz önce biten cezadır. saçma sapan entry girme ve sözlük formatına uymama sonucunda da verilir.
yazarken, yazdığınız kelimeyi özenle seçip 3 kez düşünmenize neden olur. her yazarın korktuğudur.
artık verilmediğine dair bir kanaat oluşturan ceza tipi.

sol frame mala bağladı, el atan yok.

moderasyon!
Bu ceza sizi düşünmeye iter, eğitici ve öğretici olabilir.
nedenini anlamadan uğradığım cezadır. bu kadar bok püsürün içinde ben kaldıydım çaylak yapılcak aq. silin abi silin, siz de kurtulun, ben de kurtulayım.
kahredendir. bir andro yazar olarak büyük bir boşluk içindeyim. ne yaptım, nasıl yaptım, neden yaptım bilmiyorum ama çaylak etti zalim kralın zalim adamları beni.
elimde olsa da tüm androları ayaklandırsam diyorum ama vazgeçiyorum.
Sözlük formatına aykırı harekete edenlere verilen ceza türlerinden biri...Aniden gelen tsunami gibidir bu ceza aman sözlük kurallarına uyun... Şimdi aldığım cezadır link içeren bir entry yüzünden sanırım. belki de aynı entryi tekrar düzeltip canlandırdığım içindir. *
iki haftada bir liseli modlar tarafından aldığım ceza. bunlara ne ekmek ne de su verin..
liseli modların kafasına göre verdiği ceza. kendi yazar çizer hakaret eder bi sik olmaz. biz yazıp çizip onlara cevap verince bize ceza verilir.
"ne yaptım lan ben?!" dedirtir. habersiz tokat gibi iner. bilmiyorum ne yaptım ama çaylak etmişler beni a dostlar.
bazen takimi yenilen moderatorlerin kafalarina gore uyguladiklari cezadir.
enteresan bir durum.
mesaj bile atilmiyomus arkadas.
şahsıma da verilmiş olan ceza.

ne yaptığımı da bilmiyorum, kimsenin fake hesabı da değilim amk, burda başlık bile açamayan ergenlere dokunmuyorsunuz neden acaba ?
Ben fake değilim , hey moderatör... Ve o arkadaş bana saldırdı ona neden ceza verilmiyor? Bu mu adeletin ey koca dünya.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar