bugün

Evindeki musluk bozulsa sucu çağıracak, şalterler atsa oturduğu yerde dizlerini karnına çekip elektrikçi arayacak, takriben slim sigara içen yumuşak erkektir.
Ama en sert erkek birayı masaya dayayıp çattt diye tepesine vurmalı açan erkektir.
Agziyla aciyordur.
Çevir aç kapakları tercih eder. Çok da sıkıntı olmaz.
sadece bira değil bilimum cam şişeli içeceği herhangi bir yere kapağının kenarına denk gelecek şekilde koyup şişenin ağzını kırmadan yukarıdan aşağı van damme ın kiremitleri patlamadan kırması hesabı vurarak açabilen erkeklerdir.

biraz uzun oldu ama anlatabilmişimdir umarım * tık diye açarım hiç affetmem şişenin ağzı kırılmayınca ayrı bir cool oluyor şişenin açılmasını bekleyenlere karşı. kesin bilgi yayalım..
Cam şişeli ve kapaklı her şeyi çakmakla açabiliyorum ben. Lip balm da sürüyorum. Pembe dudak seven kızlar eqlesin.
Evde yalnız kaldığında gizli gizli aldığı taytları deneyip, südyen takan erkektir.

Ortamlarda çilekli milkshake içer.
geçmişte böyle bir insandım evde çalışarak erkekliğe adımımı attım çok şükür açık ve net.
çevirip açıyor olamaz mı?
o değil de ben otelde falan kalırken kapının dilinin karşısındaki metalle açıyorum.
çok havalı ya. thug life.