bugün

ilk filmi hariç gerisi tırt olan komedi serisi.
Şututgarda bas dedi.
Sözlükte yerin dibine gömülmüş olsa da benim hoşuma giden film serisi.

Hikayenin başlangıcı (bkz: VfB Stuttgart).

Stuttgart'ı efsane yapandır.
"stuttgart kesin alacak bu hafta. evini, arabanı ne var ne yok stuttgart'a bas dedi."
görsel

iddaa tarihi 15 temmuz.

büyük fotoğrafı görmüyor musunuz? hemde hd foto.
dünya bizi qısqanıyor xd

(bkz: stuttgart)
bunu izleyen akrabam olsa ne düğününe ne de cenazesine giderim. öylesine leştir.
Filim harbi kotu degil komik. Her siki begenmeme timi gibisiniz.
an itibariyle kanal d'de başlamış film. evet.
şu sıra kanal d'de başlayan filmdir.

yalnız bu filmi otobüste (nilüfer turizm) izlemeye o kadar alışmışım ki tv'de görünce bir an kendimi uzun yolda hissettim.

- pardon ben bir top kek daha alabilir miyim?
eğer altın yarrak film ödülleri diye bir organizasyon olsa bu film ödülleri leblebi gibi toplardı.

daha ilk sahnesinde kola değdirme gibi 90'larda yapılmış bitmiş iğrenç bir done ile girip klişe hikayenin üzerine bok gibi sahneler ve diyaloglarala sürüp giden lanet film.

hayır oyuncuları da iyi oyuncular ama belli para için yapılmış. ama ben oyuncu olsam pazarda limon satar şu yarrak silsilesinde rol almazdım.
Nedense ilk sahnesi çok zorlama gibi duran, iyi film.
inceden bir siyasi giydirme, iyi bir kurgu, yerinde espri ama kötü son *
börek sahnesi için bile izlenir.
http://www.youtube.com/wa...bcJJvM&feature=g-vrec
iyi film...

eksikleri var ama oldukça iyi film...
an itibariyle kanal d de verilmesiyle "hastasıyız dedeeeee" yi yine duymaya başlayacağız.hadi hayırlısı.
1 ay boyunca '' Eveeetttt ampirikukularrrr'' diye gezdiğim hatta bir ara hocaya bile böyle seslenmeme neden olan Türk yapımı komedi filmi.
aynı anda almanya tv'lerinde de gösterime girecekmiş.

oradaki adı da "çakallarla hans" olacakmış.*
an itibari ile kanal d de başlamıştır. izlemeyenler sakın kaçırmasın komik ötesidir.
başrollerini şevket çoruh , tuba ünsal ve kemal uçar ın paylaştığı bir murat şeker filmidir. izlerken birçok sahnesinde güldüm, yazarken aklıma geliyor lan hala gülüyorum.

(bkz: hastasıyız dede)
film komedide çıtayı yükseltmiş.2.filmi çekilcek büyük ihtimalle eğlenceli
rezalet ötesi senaryonun, oyunculukların ve esprilerin yer aldığı murat şeker filmi.
bir de üstüne üstlük ergenekon taşlaması yapmaya çalışmışlar.
bu filmden beklediğini bulamayan bünyelere (bkz: çalgı çengi).
başında anaa gülüyorum lan dedirten fakat ortalarında sıkan ve artık bitsin amk diye sövdüren sikko komedimsi film. ayrıca hastasıyız dede'nin de hastası falan değiliz. çok sıradan esprilerle dolu, başka yerden çıkma komikliler kullanılmış ve orijinallik diye bir şey kalmamış. sürekli tülaaaayy'ı hatırlatan fatmaaaaaa repliği baymıştır. onlarca insan tülaaaayy'ın gırgırını yapmışken bir de filmde kullanmak bariz ucuzluk. berberin kola değdirme esprisi de daha önce kanal-i-zasyon'da kullanılmıştı. çalıntılarla, alıntılarla boktan bir film olmuştur.
Henüz izleyemediğim ama etraftan duyduğuma göre oldukça komik olduğu söylenen Türk filmi.
on numara film olmuş. Türk filmlerini sinema afişlerinde değil, dandik forumlardan öğreniyor olmak çok acı bir durumda olsa. Belki benim kabahatim o ayrı konu da neyse işte; şiddetlet tavsiye ediyorum bu filmi... youtube'a yüklemişler vallahaa tertemiz...

http://www.youtube.com/watch?v=Bn3gtlutNI8&feature=related
güldürmüştür...

amaçta oysa başarılıdır...