bugün

Arkadaş grubunla birlikte bağıra bağıra sokakta söyleyebileceğin şarkı. Gayet eğlenceli, sevdim. Sonunda güzel bir şarkı yapabilmiş Ayşe hatun. *
Klip ucuz ama şarkı ortalamanın üzerinde sanki.
2014 yazının açık ara en iyi türkçe pop şarkısıdır fakat hakettiği değeri görmeyecek olması beni derinden üzüyor.

alt dudak ve ilahi adalet gibi klişe şarkılar, daha ön planda olacak maalesef...
türkiye' de alışılagelmişin dışında bir aranjesi ve klip kafası olan güzel şarkı. ayşe hatun önal a sırf şu şarkısından ötürü sempati duymaya bile başladım. klipte bayrağı tuttuğu sahne klibin iyi bir yönetmen elinden çıktığını belli ediyor.
"kırcan mı belimi"'den sonra ayşe hatun önal için gayet iyi bir sıçrama olmuştur. şarkı müthiş midir, senelerce dinlenir midir? değil tabii ki, pop müziğin amacı da bu zaten tüket ve unut. birkaç ay sonra pek popüler olmayacaktır. ama bu yaz dönemi için bizi eğlendirecektir. olmuştur.
piyasa da giden bir pop şarkısı. bu yaz için gideri vardır.
güzel bir türkçe şarkı. türkiye'de de güzel pop şarkılar çıkabiliyormuş.
bu yazın en iyi şarkılarındandır.
Ayse hatun önal'in söylediği , hareketli , neşeli , dinlerken içini kıpır kıpır eden şarkıdır.
(bkz: Ayşe hatun önal)
guzel sarki yaz icin bicilmis kaftan. ve kaftan lafini bana yazin kullandiran ironik sarki.
(bkz: çak bi selam).

ayse hatun bebisimin guzel bi sarkısıı.. cok tatlı yaaa yirim.
afedersiniz ama 'kırcan mı belimi'den sonra biraz gelişme kaydedilse de yine de çok sikimsonik bir şarkıdır.
Olmuş.

Hem bu şarkı hem de ayşe hatun Önal bu yazın en iyi parçaları.
Ayşe hatun Önal'dan beklenmeyecek şarkıdır. Şaşırdım doğrusu ama gerçekten güzeldir.
Ilginc bir sekilde dinlerken sozlerinde sacmalik bulamayip hatta ve hatta muzikle son detece uyumlu bulurken, yalnizca sozlerini okudugunuzda "bu ne lan?" tepkisi yaratan sarki. Iste bunlar hep amerika...
taşların canlı olduğunu zanneden birinin sözlerini yazdığı şarkı.

"can verir ya tanrı taşlara
sen de bana, sen de bana"
Çak bir selam dostlara, belki bir yoldaş çıkar.
sesı olmayan bazı sarkıcı bozuntularının söylemeye calısmaya sarkımsı .
Ayse hatun onal'a 2 beden buyuk gelen sarki. evet kabullenmesi zor ama cokda guzel hos olmus.

Ayrica 'seğnde bağnaa' derken sizcede ajda pekkan terk degil mi? Sarkinin sadece bu kismini geri alip alip 100 kere dinledim evet bildigin ajda pekkan. (bkz: sadece bana mi oluyor)
ayşe hatun önal'ın hayatında yaptığı en iyi şarkı olmuş. gayet eğlencelidir.
ayse hatunun kesinlikle onceki 7500 sarkisina benzemeyen basyapit, arkidis hakli.
uzun bir süre çok güzel am canım baksana olarak anlaşılan.
bu kadar iğrenç bir şarkı dinlemedim.
Boktan bi farkı yok kadın berbatligin şarkısını yazmış amk.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar