bugün

bir kaç sözle kırılan insan tipidir.
yanlış anlaşılan insandır. herkes; soğuk, kalpsiz, kendini beğenmiş, olarak düşünürken, içindeki fırtınalardan habersiz yorumlar yaparken, kimseye kendini anlatmayan insandır. oysa tanısa, sadece bunun kapana kısılmışlık hissiyle ilgisi olduğunu, elinde olmadan insanlardan kaçtığını ama yine de insanları sevdiğini bilir. ama kimseye söylemez, göstermez.
alıngan insandır veya sıkılgan.
kaşar kızlar için ise;

(bkz: benzinli motor)
Benimdir. Elimde değil hocam yanlışa hiç gelemiyorum.
(bkz: herkes öldürür sevdiğini)
(bkz: çünkü bıçakla ölen çabuk soğur)
kansızlık belirtisi olabilir.
Gelecekte olacakları kafasında belirlemiş olmanın yarattığı tutumdur.
Üzülmekten bıkmışır belki de.
Ben.
Güvenimi sarstı mı o kişi tanımam.
Benimdir yazacaktım ama benden önce defalarca sahiplenilmiş. Kelimelerle aramın iyi olmasından mütevellit, kullandığı ya da yanlış yazdığı bir kelime yüzünden bile anında soğuyabilirim. Geçenlerde çok hoş bir beyden soğumama sebep olan şey beypazarını adapazarının ilçesi sanmasıydı. Kara kara gözlerine bakasım gelmedi. : )
Tek yanlışa bakar benim için. Tek yanlış harekette bitmiştir. O saatten sonra dünyayı ayağıma serse boş.

Hata kabul etmem. insanlarda umrumda değil.
Isınma problemi olandır.
Ameliyatlı yerine gelmiştir. Platin takilidir.
Metal çabuk sogur.
Henüz sıcakken yenmelidir.
Sevmedigim insan turüdür.
Şoyle ki bir insanı oluşturur butun o eksiler, artilar. Bir insanın da bir eksisini sevmediniz diye butün artılarını silemezsiniz.
ilerde dost bulamayacak olan insandır. idare etmeyi bilmek gerek.
çok kazık yemiş yada aldatılmıştır. insanların kolay kolay düzelebileceğine inanmıyordur. eskiden bendim. ama artık kimseyle yakınlaşmadığım için soğumuyorum da.

edit: ailem hariç.
alüminyum çaydanlık gibi insandır.

altını en kısığa alıp açık bırakırsanız soğumaz.
Hayatta mutlu olmayan insandır o yüzdendir ki yazarlar genelde benimdir sözüyle başlayıp içlerini dökerler.
(bkz: beni tanıdılar siz kaçın)
Hassasiyetlerle ilgili bir durumdur.Size zarar verip tolere edilemeyen şeyler söz konusu olduğunda mantığın kaçınılmaz müdahalesidir.
Kan eksikliği.
En küçük hareketinde soğuyabilen. Araya soğukluk girdikten sonra barışmaya çalışıp aradan 2 saat geçmeden daha büyük kavga edip hayatından tamamen çıkaran o kişi benim.