bugün

aziz nesin'in 1961 yılında yazdığı, kemal sunal'ın 1980'de oynadığı bu başyapıtı zirveye taşımaktır. filme hak ettiği değeri vermektir. günümüz iktidarının birebir kopyası gibi olan bu müthiş eserin dikkat çekmesini ve herkesin izlemesini sağlayacak bir hareket olur.

kanal 7'de stv'de falan her gün kemal sunal filmi vardır ama bu film gösterilmez *. çünkü aziz nesin'den ve kemal sunal'dan korkuyorlar aslında, zübüklerin gerçek yüzünü görmemizi engellemeye çalışıyorlar. hem kemal abimizin hem de aziz abimizin kemiklerini sızlatıyorlar.

filme 1 puan verecek olanlar da çıkacaktır elbet ama onlar hayatlarında ilk kez kemal sunal'ı karşılarına almış olacaklar. olsun siz ayrılın biz kemal abimize de aziz abimize de sahip çıkıyoruz.

http://www.imdb.com/title/tt0253991/?ref_=fn_al_tt_1

not: imdb üyeliği olmayanlar sign in bölümüne tıklayıp facebook'la giriş yaparak oy kullanabilirler. oy vermenize rağmen oy sayısının değişmemesine aldanmayın bi süre sonra birden artıyor*.

twitter hasgtagi: #zübükeimdbde10ver

not: yukardaki hashtag ile twitter'da yazmak çok önemli, oy veren herkes bunu yapmalı. unutmayın gezi parkı direnişi için ordan örgütlenildi, ve orayı baş belası olarak niteleyen bir başbakanımız var. hashtaglerden bile korkuyorlar.
celal ve ceren'e sırf geyik olsun diye 1 puan veren 30 bin kişi devreye girerse medyada bile yer alacak harekettir. böyle ciddi bir mevzuda da herkes oy vermeli.
(bkz: zübük)
(bkz: aziz nesin)
(bkz: kemal sunal)
bilgisayarımda kayıtlı bulunan ve her fırsatta izlediğim muhteşem başyapıta imdb adlı sinema eleştiri ve tanıtım sitesinde 10 puan vermektir. veriniz. verdiriniz. güzel olur.
hakedene hakkını vermektir...
inci sözlük'te destek gören kampanyadır. burda kimseden ses çıkmaması acaba uludağ sözlük şakirt yuvası mı sorusunu akla getiriyor.

edit: başlığa yazan duyarlı arkadaşlar eyvallah.
hayırdır lan 33 sene sonra mı aklınıza geldi filmin kıymetli olduğu. ne kadar menfaatr peres insanlarsınız la siz. dini çıkarlarınız için kullanmayın diyorsunuz ama siz çıkarınız için ölü adamların filmini bile kullanıyorsunuz. yuh arkadaş. isterseniz bin puan verin. avutun kendinizi sosyal medyada. bizim içni daha iyi.
her zaman kıymetli olan filme hak ettiği değeri vermektir.

arkadaş adam 1961 yılında bugünü yazmış. üstelik filmi izlerseniz tam da o dini kullanma olayını anlatıyor, iç yüzünüzü gösteriyor. neden korkuyorsunuz filmin dikkat çekip izlenmesinden?

o ölü adamlar bu filmi yıllar sonra da olsa insanlar izleyip aydınlansın diye yazıp çektiler.
giderek büyüyen, medyada yer alması beklenen bir kampanyadır. burda destek görmemesi üzücü.
inci'de zaten dün tarafımca başlatılan kampanya. 13 sayfa oldu ama burda hala tık yok. *
2 eksi alan kampanyadır. inci'de de sadece 2 eksi aldı aynı kişiler misiniz lan.
lan her yerde destek gören kampanya burda ne biçim eksi aldı amk.

sokayım uludağ'a da sözlüğüne de amk yobazları ben gidiyorum
destek verdiğim kampanyadır haydi beyler gösterin gücünüzü kampanyasıdır ayrıca.
destek verdiğim kampanyadır şakirtler kapak olur.
zaten hakkettiğini verip, hakkını teslim etmektir...
mantıklı olandır. verdim 10'u, verdim 10'u.