bugün

Bir zamanlar ne oynardık. Evet.
Olsa oynasak oyunudur.
yılların oyunu. hey gidi heyy az mı oynadık be.
Çok güzel oyundu.
Ortaköy'de kalbur üstü mekanlardandır, kişi başı minimum 350 TL hesap gelir.
9.levelde ve 12.levelde kafa siken günlerce uğraştıran piç kurbağanın top püskürttüğü oyundur.

Edit: hatırlayınca hala sinirleniyorum.
ulan ne oyun be. evet.
şimdiki nesilin bilmediği bir oyundur. oynaması çok zevkliydi
şimdi ki toyların, bilmediği ellerinde sabah akşam oynadıkları candy cursh gibi tüm oyunların atası olan oyun.

(bkz: luxor amun rising)

(bkz: zuma)

(bkz: bejeweled blitz)
tetris gibi hızlı düşünme ve karar vermeyi gerektiren klasik bir oyundur.
klasik oyunlar içersinde en güzelidir.
futbolcudur bu güney afrikalı.
bir çok kişide bağımlılık yaratan oyun.
oysa tam gerizekalı oyunudur, aynı renkteki topları yan yana koyacam diye, koca koca adamlar bile saatlerce başından kalkmıyor.

öğretmen bir arkadaşım var dı bu oyuna bağımlı.

hayyamatlos - ' evren hocam, ne zevk alıyorsun bu oyundan' ?
evren hoca - ' öyle deme be okulda ki bütün hocalar bunu oynuyor.
hayyamatlos - ' eğitim sisteminden ve öğrencilerden belli zaten hocam, herkesin bunu oynadığı.'
bağımlılık yaratan, hırslandıran oyun. aşamaları tek tek geçerken mutluluktan havalara uçurur. güzel oyundur yine de tavsiye etmem. tüm zamanınız onla heba edersiniz.
bunun facebook versiyonu vardır. bamya ekran oynansa dahi o davul sesleri felan feşmekan kendini yamyamlı bir adada sanıyorsun bi güzel. kahungaaa!
Dokuz bölümü bitirdikten sonra 10-11-12. bölümleri açılan, eğer onları da bitirmeyi başarırsanız 13-1 numaralı son bölümü açılan ve süper bağımlılık yapan oyun, başlarken iki kere düşünmenizi öneririm.
zuma's revenge adı altında ikincisi çıkmış küçük fakat zevkli popcap games oyunlarından biri.
ilk oyuna göre daha kolay yapmışlar. ilk oyunda oldukça zorlanan ben ikinci oyunu çok kasmadan bitirdim.
sözlükten öğrenip oynadım ama pek bi zevk alamadım.

daha iyisi için: (bkz: bubble spinner)
yaz sporudur hehehe. şöyle ki kışın eller üşüdüğü için fare hakimiyeti iyi olmaz.

düdüt: 3'ün 1'i, 3'ün 3'ü derken 4'dün 2'sine kadar geldim. sonunu çok merak ediyorum ve arada etrafımda renkli toplar gördüğüme yemin edebilirim.
bağımlılık yapma özelliği bulunan bir oyun. cep telefonunda iyi gitmektedir.
inanılmaz bir şekilde gözleri yorduğu gibi çokta zevk veren bir oyundur. şiddetle tavsiye edilirken yan etkisinin bağışıklık yaptığını belirtmek bir borç bilinir.
+ cocugum kalk bilgisayarın basından zuma oynayacam.
- anne daha yeni oturdum, az evvel kalktın ya basından!
+ aaa hadi bak 12. kısımda kaldım, dayın bitirdi ya!
- hönk??!
+ hadi hadiii
- offf tamam!!
( oturum kapatılır, entrylere kısa oldugunu umdugun bi ara verilir, o arada kapı calar)
* naber nesspel
- iyidir dayı
* iyi iyi..
- dayı nereye
* zumanın basına, dün aksam bitti yine, bastan baslıcam, en son 8 canla bitirdim bakalım bu sefer noolcak.
- anne, dayı siz manyak mısınız!!! rahat bırakın bilgisayarı isim var!!
*
istanbul şubesi ortaköylde bulunan, yemekleri güzel bir japon restaurantı. mekan özellikle yaz aylarında, dışarıda oturulurken bir hayli keyifli olmakla birlikte fiyatlar biraz tuzlu.
kendisiyle tanışmamı sağlayan hatunla birlikte defolmuş oyundur. güzeldir lakin artık bi yerden sonra ağzından top fırlatan kurbaa görmekten dolayı doktorluk olmaya başlıyor insan. evlerden uzak diyorum.
londra'nın meşhur japon restoranı.
3. şubesi istanbul'dadır.
paranız varsa gidin, yoksa hiç yanaşmayın.