bugün

hocuspocus ve cumingsoon'un ortak organizatörlüğüyle bursa'da düzenlenen 5 ocak cumartesi günü saat 19:00'da mık cafe'de başlayacak zirvedir. zirve mık cafe'de başlayacak ve ortak bir kararla seçilen bir pub veya bara içmeye gidilecektir.
acaba bu mık cafe hangi şehirde diye insanı düşündüren zirve.

düdüt:
bursadaymış efendim bu mık cafe * demek ki zirve de bursadaymış. ben bursayı zerre bilmeme hatasında olduğumdan mık cafeden de bi'habermişim.
zirvenin adı yok zirvesi.
tam finaller öncesinde münafıkların oyunu olan zirvedir.* göte kadar içeceğim zirvedir ayrıca. gelin olm ağlamamı görmek herkese nasip olmaz.
senaryo dersi sebebiyle birazcık geç olsa da katılacağım zirvedir. gerekirse bon jovi' nin it' s my life klibindeki arkadaş gibi yolda koştururum ama yine de geleceğim yani.
final nedir bilmek bilmeyen zirve. siz de "oooeeehhh çalışmıyorum lan !" diyen isyankar öğrencilerdenseniz daha ne duruyorsunuz. haydi zirveye !

peki nerede mi bu zirve ? cumartesi günü 19:00'da mık'da. mık arapşükrü caddesinde; giderken sağda gelirken solda.

(bkz: yerel radyo reklamları tadında entryler)
hava muhalefeti nedeniyle 18 ocak cuma gününe ertelenmiş zirvedir.
hava durumu ve "yaaa ama finaleeer vaaar" şeklinde ağlaşan yazarlar* nedeniyle 18 Ocak cuma gününe ertelenmiş güzide organizasyon. zirve günü bursa il sınırları içinde olacak tüm yazarlar beklenmektedir. zira artık kardır, kıştır, finaldir, kıldır, tüydür gibi mazeretler kabul edilmemektedir.*
"zirve" nedir onu dahi bilmememe rağmen, keyifli gececeğine inandığım(inanmak istediğim), hocusun hatrina içki içmesemde bulunacağim zirve.
zirveye katılmayı düşünen yazarların isimlerini zirvebox'a ellerinden geldiğince çabuk yazmaları rica olunan zirvedir. mekan olarak resimli bar ya da çaçaron düşünülmektedir ve katılımcı sayısına göre rezervasyon yaptırılacaktır. o yüzden kabaca bir sayıya ihtiyaç vardır.

http://www.ulusozluk.com/...e&ne=5n1k&zid=212
miktan sonra resimli bar veyahut cacaronda devam etmesi beklenen zirve.
hocuspocusdan alinan son gelişmeleri sundum. yeniden görsünceye dek esen kalin.
yarın 19' da, mık' ta yazarların buluşmasıyla başlayacak olan zirve. eğlenceli geçmesi kesindir.
finalleri yeni bitmiş yorgun ama mağrur yazarların a drinking song' a nispet yaparak biraları tokuşturacağı zirve olacaktır.
- sen de gittin mi olm?
- nereye lam
- zirveye
- hangisine bin tane zirve var şimdi
- zirveye bir isim bulamadim zirvesi
- hacı işim gücüm var ya.
gidilecek barin* resimleri aşşağıdaki linkte olan zirvedir.

http://www.lifeinbursa.co...anx/53/12/resimli_bar.htm
- bir biranın bile insanın bünyesini uçurduğuna şahit olunan,
- andriy shevchenko, anrea pirlo ve andy garcia' nın şaşırtıcı biçimde hazır bulunduğu,
- t bag' ın müthiş dans şovuyla sona eren zirveydi.
gayet eğlenceli geçen, yeni insanlara ile tanışılıp kaynaşılmış, t bag'in pole dance'ı ile sone eren zirvedir.

resimlerde çekilmiştir illaki biryerlerde görülecektir. ***