bugün

tartışmaları abartıp iki zıt düşünceli insanın birbirlerine saygısızlığından doğacak ayıp kınanası durumlardır.
+ lan sen geçen gün ne diye ayar veriyon lan bana!!!
- ne zaman vermişim lan???
+ hede hödö başlığında.
- eee hakettin sen onu..
+ ne diyon laaaan.
- ne ne diyon laaaaaan dallamaaa!!!
+ dallama sensin laaaaaaaaaan!!!!

pat küt çat pat*

* açılın ben moderatörüm*. noluyo burda? sen, sen! ikiniz de 3 er gün çaylaksınız, ahan da hemen yapıyorum, bi laptop bi de wireless internet bulun bana...
uzak bir ihtimÂl değildir.
sözlükte çıkan tartışmaların zirvelere yansımasıdır. olasıdır. olmayasıdır(!). hiçbir zirveye gitmeyen yazar * için bir problem teşkil etmez ayrıcana.
özelden küfür yemesinden dolayı hırs yapmış yazarın bulabileceği en iyi fırsat.
(bkz: kaçınılmaz son)
uludağ'da tatile giden sevgililerin kıskançlık yüzünden tartışması ve bu olayın kavga boyutuna ulaşması...

ayrıca (bkz: başlığı kıçından anlamak)
(bkz: seni hic böyle tanımamıstım)
(bkz: özü sözü farklı olmak)
(bkz: coming soon) * *
fi tarihte denizli'de yapılan bir zirvenin bitiminde katılan kızlar için çıkışta abazan erkeklerin kavga etmesi gibidir.
(bkz: bir grup kendini bilmez)
(bkz: istenmeyen görüntüler)
hede-meraba ben hede.
hödö-meraba memmun oldum bende hödö.
hede-hödömü? ulan sen fettullah hoca efendiye laf atan, fetoş diyen godoş değilmisin?
hödö-şeyy ben fettullah efendi'yi sevmesemde saygı duyarım.
hede-bak .ezevenge hala konuşuyor.
hödö-ama orası demokratik bi sözlük.
hede-kapat lan çeneni yada dur kapatma alçıya aldır.
-gümbürtt.
zirveye adam toplayıp gelen yazar tarafından da pek tabi gerçekleştirilebilir. hani aklımdan geçmiyorda değil. *
zirvede koltukların havada uçuşmasına kadar gidecek olan eylemler zinciridir.
tahmin etmediğim bir durum, zira böyle bir durum olursa, kavgayı başatan kişi sözlükler tarihine bir ilk olarak gecer, eğer esaslı bir olay yaparsa yıllarca hakkında konuşulur, başlığına sayfalarca ama iyi ama kötü entryler girilir, insanlar bizde xxx gibi yapıp zirvemi basalım diye kendisinden örnek verirler tehditlerinde, yok ben sanmıyorum, bu lafımıda unutmayın.

(bkz: şiddet bize çin kadar uzak)
seri eksi veren ibne tespit edilirse güzel bir meydan dayağı izlenebilir.
(bkz: yok artık)
zirvede birbirlerine ayar verme neticesinden ötürü doğabilecek sonuçlardan olabilir.
ertesi günde enrty olarak girerler..

işte oradan bu böyle derken ben çıkardım döneri allah allah üstlerine koşuyorum yanımdaki arkadaşta vodka şişesini kafasında parçaladığı cocugun.. bitmek bilmiyor karşıdan anca geliyor bu cocugun tayfa.. tabi bizde boş değiliz vurduğumuz düşüyor vurduğumuz düşüyor..