bugün

benim bedenim benim kararım diyen hatundur.
bilmez ki bu bedenin ona emanet olduğunu.
yan baksan ortalığı ayağa kaldıran kadın da bu kadın olabilir.
(bkz: saat ikide taksimde)
bilmez ki başkalarının götüne batacağını.
elalemin derdi götünü mü gerdi diyebilirler adama. derler yani. desinler.
biri arabayla çarptığında, psikopatın biri tecavüz ettiğinde, kafasına gök taşı düştüğünde vs. kim çekiyor o bedenin acısını?
kendisi.

Kararı da kendi verebilsin bir zahmet.
metanetli bir amı vardır. saygı duydum bi an.
tokmakcı(lar/ler)nın sikinde olmayan söylemdir.

*helal beee okşan arkandayız
ensest de yaparım imam nikahını da basarım diyen erkek gibi.
hem zina yaparım hem çocuk doğsun nasıl olsa devlet bakar diyen adamdan daha haysiyetlidir.
zinası da, kürtajı da sadece ama sadece kendisini alakadar eder.

her önüne gelenin atıp tutacağı bir muhabbet değildir.
sonra da neden gelişemiyoruz diyoruz.
e ota boka karışmayın, yargılamayın da gelişmeyi öyle bekleyin.

dedikoducu gün teyzeleriyle doldu ülke.
sapıkların cirit attığı ve ödüllendirildiği bir ülkede kendsini ifade etmesi çok güç olacak olan insanın sözüdür.

zina nedir, ortalıkta 4 kadın için ayrı ayrı ev açan sapıklar, 9-10 yaşındaki kız çocuklarının günahlarına giren 80'lik sapıklar, 16'lık kıza iki gün içinde tecavüz eden 23 manyak ve o.. çocuğunun varlığı gibi sorunlar varken, kürtaj gibi durumların neden ve hangi durumlarda anlamları değişir, kavramlar ezberlediğiniz anlamlardan çıkıp başka bi şey olurlar, yaşamadıkça bilemezsiniz. olmayan beyin kaslarınızı zorlamayın.

bütün bu ifrit kuyusunun nedeni kürtaj ve zina yani. iyiymiş. ne güzelmiş.
beden de benim ruh da deyince demek o yollu olunuyor.
hangi mağarada büyüdünüz, çıkın da biraz güneş görün.
sonuna kadar haklı olan kadındır. kimseye düşmez dil uzatmak.
annesi kürtaj yapmadığı için bu konuşmayı yapabilmektedir. bunun farkında mı acaba?
Zina da yaparsın , kürtaj da , sonra cehennemde de yanarsın. böylece ektiğinide biçmiş olursun.
hayal edilen ama hoş görülmeyen hatun.*
siktir edilecek hatundur kimse bokunu çıkarmasın.
seninle herşeye varımmmm beeeeeen. diye kapısında seranat yapacağım hatundur.
sözlükte de bol bol sapık ve abaza olduğunu gösteren kadındır.

demek zina ve kürtaj gibi çok önemli, sağlık, ahlak, bilim, din gibi çok değişik alanları ilgilendiren bir meselede bile tek sevgilileri olan elizabeth ile yakın durumları devam ediyor bu zavallıların. zina ise genelde erkeklerin çok iyi bildikleri bir meslektir, o konudaki uzmanlıkları kadınların tahayyülerini aşar, bazı vakalar biliyorum adam bildiğin aylarca kadınları çift taraflı oynatıyor, evli ya da nişanlı olduğunu bildirmiyorlar ama en kötüsü nişanlı olanlar, kadınlar birden iki gün önce sevgilileri olan adamın evlendiğini öğrenebiliyorlar kimi durumlarda. bune önlem olarak 21. yüzyılda flörtün yerine evlilik programları ve görücü usullerini koyacaksanız afganistan'a ya da ne bileyim suudi krallığına yerleşmeniz iyi olur ya da kuşaklardır kentsoylu olamadınızsa, geldiğiniz köye ya da taşraya dönün ve bu kuralların hakim olduğu o yerlerde borunuzu öttürün. kimse size zinaya ya da kürtaja karşı olamazsınız demiyor ama bunu hakim kılamazsınız, zira sizin istediğiniz gibi hareket etme isteğiniz varsa, başkasına da bu kabiliyete sahip olmasını gerektiğini takdir ediyor olmalısınız.

garip ama gerçek, erkekler, zina konusunda iğrenç derecede cambazlık ve haysiyetsizlik yapan tipler. diyelim ki yukarıdaki gibi bir hadise cereyan etti, bir organları hayatlarının dümenini ele geçirebilen bu tiplere rağmen yine de çocuğu doğursun diyorsanız, herhalde çocuğa bizzat bakmayı düşünüyorsunuz.. ben de o zaman bu zinacılara "iğdiş" yapılsın o zaman diyorum. bu da bir fikir neticede.. kadınların haysiyeti ile oynayan herkes iğdişi hak etmiştir, yalan mı=? peki bu kadar yasak sonrasında erkeklerin ruhları ne hale geliyor herhalde anlatmaya gerek yok, doğrudan kendinizden biliyor olmalısınız, ondan sonra türk kızı şöyle böyle deyip, evinin rızkını ruslara yedire yedire doymayan aç bilaç, tatminsiz, zavallı ruhlar.

kısacası, kadın ya da erkek kişisel ahlaklar sağlam olduğunda bu saçmalıklarla beynimizi meşgul etmemiz de gerekmeyecek ve emin olun ahlak bütün dinlerden, kültürlerden, milliyetlerden bağımsız, bütün insanların karşısında eşit oldukları en sağlam göstergedir ve işin ironisi göstergelerle de pek ilgisi olmayan mücerred bir oluş ve varlık olması durumudur. bu bizim takıldığımız şeyler süfli, bayağı ve ezberletilmiş şeyler.

bu arada bi yere yazın ve arada bakın, kadınlar sadece etten mamul yaratıklar değildir, ruhları ve beyinleri de vardır.
Tecavüz edilip hamile kaldıktan sonra zorla kürtaj yaptırılan kadın olma ihtimali yüksektir.
parası çoktur parayla herşeyi yapabileceğini düşünen hatundur.
hafif meşrep kadın olma ihtimali oldukça yüksektir.

yap yap motor da lazım bu ülkeye.

ami götü dağıtan üniversiteli kız.
kendi yaptığı kendisini alakadar edendir. hiçbir insanı ilgilendirmez. her şeye günah temelli, penisinden bakan erkeklere göre yaşamak zorunda değildir.
önce bi anana bacına hakim ol diyeceğim laftır. Anlamıyorum ki yobazlıkta nasıl bir masterınız varsa. Tutsam ben bacına hunharca tecavüz etsem hamile kalsa zevkten dört köşe olacaksınız heralde yapılmalı bunlar hep tecavüzcülere sesleniyorum
istediğini yapar, yapabilmeli de ayrıca. niye bunu dile getirme ihtiyacında olduğu anlaşılamamaktadır. gerçek sorunsal bu dile getiriliştir.
Muhtemelen ebe/kadın doğumcu olan hatundur, mesleği olmayan biri nasıl kürtaj yapsın milleti mi öldürsün?