bugün

her pazar başlamasını sabırsızlıkla beklediğim diziydi . güzeldi aslında o zamanlar ilkokul dönemleri işte . bir taraf tarkancı bir taraf mahsun ve özcancı bir taraf haluk levent ve teomancı bir taraf mustafa sandalcı ve bir taraf da atilla taşçıydı . bende o zamanlar atilla taş'ın hayranıydım . her hafta kartpostalını alırdım kırtasiyeden , saflık dönemlerimizdi tabi . şimdi ne kadar atilla taş'a sövsem de , kızsam da , hiç sevmesem de bana bu güzel zamanları yaşattığı için kendisine teşekkür ediyorum . belki de hayatımın en komik ve en güzel yıllarıydı .

ayrıca filme gelirsek hatırladığım kadarıyla zülküf , guzelce'yle istanbul'a kaçıyordu . Abisi bunları arıyordu hatta sonra güzelce zülküf'ü bırakıp gidiyordu sonra da zülküf , zennubeyle tanışıyordu falan sonra da birbirlerine aşık oluyorlardı . öyle bi diziydi pek hatırlayamıyorum .
hayal meyal hatırladığım dizi.
"okula başladım 99" fotoğrafımla birlikte o yılın unutulmazları arasında olan dizi.
atilla taş kodadlı ham çökeleği televizyon izleyicisinin önüne fütursuzca çikartan akla ziyan dizi.
geçen onca senenin ardından dönüp baktigimda pek bir şey hatirlamiyorum açikcasi. iyi ki de hatirlamiyorum tabi. hard disk'i boş bilgilerle doldurmanın manası yok ne de olsa.

ama bilgi vermek maksadiyla rol dagilimini verelim.
imdb arşivine gore rol dagilimi şöyle imiş:

zülküf: atilla tas
dede: selim nasit ozcan
zennube: aylin poyraz
serafettin: cengiz sezici
kapici: dogan tank
guzelce: perin karaali
engin: ruhi sarı
rüstem: bahadir tok
hasan: yasar uzel
güncel Önemli Başlıklar