bugün

görsel

Beğeniler için thanks taklım.
son entrysinde ünlem kullanmayı unutmuş yazar. hemen ünlem koyar mısın oraya.
(bkz: #42280210)
(#42411462).
Görüldüğü üzere elleri ve tırnakları bakımlıdır.
(#42456328) erkekler üzerinden primlenmeye çalışan oy kasıcı.

"Oovv oovv çekilin yoldan vahşi batıdan geliyorlar.
Kimler? Pirimcileeeeeeerrr!"
40 yaşlarında altın günlerine çağrılmayan teyze. 300 paragraf konuşarak hıncını bizden çıkartıyor. selam ve kısır ile.
Prim mi kasıyor.
Hahaha Kafan güzelmiş güle güle kullan.
Erkeklerin özgürleşmesini savunan dokunaklı satırların yazarı.
Kızları konuşuruz hep ama asıl zincirlenmiş olanlar biz pipililer.
Rahat bırakın lan bizi, bok böcekleri.
Ağlayalım.

Selam ve göz yaşı.
Ne zaman adını sözlüğün sol yanağında görsem "kesinlikle zeytinyağlı yaprak sarmasını kalem gibi incecik sarıyor veya dolmalarını yerken parmağı da yiyecek kadar lezzetli yapıyor" diye düşünceye gark oluyoruz.

Ya da mezeci olan harun Abidir.
Öyle fırat nehri gibi Coşkun anlatıyor meramını. Gürül gürül deli dolu. Ne güzel işte. Yazsın varsın..
Aynı sokakların çocukları olduğumuz yazar. Şehrim, hemşehrim'dir. Saygıda kusur etmem, ünlemi bendendir. Gül geç, ya da siktir et. Hoş ver diyemem, zira kısasa kısas siktir etmeyi gerektiriyor.

Mese'l firk vel' nur ale beledne ve aleyna.
(bkz: #42464836)
en son beni donuzlamıştı hasretime dayanamadı herhalde. yine de laf sokmanız hoş değil.
Hahaha iyi geçirdi ama kuş bile fazla böcek diyeydi daha güzel olurdu.
burada ciddi ciddi entry kastiranlardan biri. garip.
Yaman primcisin delikanlı..
boş beleş, cahil ve doğal olarak primci.

iki yüzlülüğü de cabası.
sağ memesi sol memesinden biraz daha büyük. bazen sıkıntı oluyor.
Kendisini severim, uzun zamandan beri de yazdıklarını takip ederim. Üslubu güzel, yazdığı konular güzel. Primci olduğunu düşünmüyorum. Herkes kötü bir siz iyisiniz zaten. Teşekkür ederim.
Ben de kendisinin yazım üslubunu itici buluyorum, fakat birkaç üsttekilerin yaptığı gibi üstelik tanımadıkları bir insan için kullanılan bu ifadeler, insan onuruna kişiliğine saldırı teşkil etmekte olup cezai yaptırım nedenidir.
çaylakken eksileyemediğim entrylerin sahibi yazar. şimdi arayı kapatmaya çalışıyorum.
Hey siz ikiniz oturduğunuz koltuğun yayları götünüze batınca gelip bu nickaltına pisliyorsunuz.

Hayırdır edimsel koşullanma mı oldu bu durum.
yazılarını beyeniyorum diyebilirim.
(bkz: nays espri delikanlı)
(img:#1948471)
eksile eksile bitmeyen yazar.
Kulaktan dolma kalem. Böyle daha güzel nick olabilir..
güncel Önemli Başlıklar