bugün

başlığı görünce sözlüğe bir daha gelinse alınacak nickler bakınızı verecektim ki nesildaşımız bizden önce davranmıştır.
başlığını açması bana kısmet olmuş, alt devre yazar.* benim bulduğum yazar, troll olmaz. hadi kurtardım sizi.
gece gece canımı dolma çektirmiş yazar. Vereceği olsun be!
hoşgelmiş nesildaş yazar.
(bkz: tamlamanın amına koymak)
(#22487319) sırf bu entrysinden ötrü saygıyı hakeden yazar.
espriden anlayan sözlük yazarıdır. hayır ne alakası var benim esprileri beğendiğinden diil tabikiside. sözlüğün vazgeçilmezlerinden olacağını umut ederek, kaliteyi arttırması beklenen yazardır. nick'inde eğitim ve beslenme ihtiyaçlarını kombine etmiştir.
bu yazar var ya çok tatlı , ayrıcada muhteşem bir insan kıymeti bilinmesi gerekn ender insanlardan biridir
(#22487319)

bu entrysiyle beni garibanlık günlerime götüren yazar.
sözlükte daha yazılarına yeni rast geldiğim sıcak satırları olan on birinci nesil yazar. ve nickaltı boş. hayret dedim.
güvenle takip edebilirsiniz yazılarını. ben sevdim. sıcak ve samimi.
sözlükte daha yazılarına yeni rast geldiğim sıcak satırları olan on birinci nesil yazar. ve nickaltı boş. hayret dedim.
güvenle takip edebilirsiniz yazılarını. ben sevdim. sıcak ve samimi.
tanıdığım en sıcakkanlı insanlardan. konuşmaya başlanılan ilk andan itibaren samimiyeti hissettirme becerisine fazlasıyla hâkim, sevilen yazar.
Sürekli kız olduğunu dile getiren yazar.
Tamam bacım anladık.

Sendeki bizde, bizdeki sende yok uzatma bu kadar.

Sıcak samimi yazardır.
Hiçbir yazısında, cinsiyet belirtmeden yorum yapmaya dikkat eden yazardır...
Lakin o yazar, kadın yada erkek olmanın salt bir detay olduğunu, aslolanın " insan olmak" gerektiğini bilir...ve böyle yaşar....
Bugün istemeden kendisini üzdüğüm yazar. Özür dilerim.
kısa zamanda çok sevdiğim bir insan.. gerçekten ayrı bir değer.
burada da belirtmiş bulunmaktayım: https://www.uludagsozluk.com/e/31318083/
bir entry´mden sebep bana özel yazmis bir yazar.
yok öyle kötü bi sey yazmamis, baya sempatik bir mesaj yazmis. okuyunca direk önyargili davranip, "olm cevap verme allaaan trolüdür" dedim önce. daha sonra 100-150 tane entrysini okudum, kimisi hic isime yaramiyacak seylerdi ama bilinclendirici ve bilgilendirici. yazma tarzi, düsünceleri, fikirleri bu sözlükte uzun zamandan beri görmedigim, özledigim kalitede. bu sefer de önyargimdan dolayi kendimden utandim.

bahaneyle kendime kurban da bulmus oldum. noktalama, imla hatasindan bol bol gammazlayabilecegim bir yazar. öyle noktalari, ünlemleri felan cok hor kullaniyor, yakinda entry düzeltmekten entry giremiyecek gibi geliyor bana. *

okuyun böyle yazarlari!
https://www.uludagsozluk.com/e/31428575/

çok doğru bir tespit yapmış. bu tespiti yapmak da herkesin harcı değil. nedense hayatı bilen, olgun biri olduğunu düşündüm. eline sağlık.
sözlüğün kendi halinde, aklı başında nadir yazarlarından biridir. varlığı mutlu edenlerden. iyi ki burdasın.
sözlüğün en kaliteli yazarlarından bir tanesi.
Düşüncelerine değer verdigim yazarlardan biridir.

Okuyup oyladığı icin teşekkür ederim.
valla güzel nick ne yalan söyliyim.
dikkatli takipçilerindenim. bugüne kadar ne bir polemiğe girdiğini gördüm, ne forum chat tarzı yazdığını. ama çaylak. sanırım modlara da ulaşamıyor. cidden ilginç.
Hümanist duruşuyla gurur duyan ve bu uğurda, kırk fırın ekmek yemiş yazardır.
Nickiyle çelişen, yazarlığı, sataşma ve dedikodu kumkumalığı ile karıştıran zavallı zihniyetlere de prim vermeyendir aynı zamanda.
Kıskanma n' olur, insan ol, senin de olur!
Insan sevmesi digerlerine batan yazar.
Sapma yolundan.