bugün

sevgiliyi '' nooluur yeter artık '' diye çırpınana kadar gıdıklamak.
ayakta iken kanepeye itip diğer odaya kaçmak. *
öksürüğe iyi gelmesi için anne tarafından yapılan ıhlamur çayının sigarayla birlikte içilmesi.
edit: ama birlikte çok güzel gidiyor be sözlük.
ilköğretim çağlarında kızların eteğini açıp kaçmak.
kel arkadaşın ensesinde toplanan ufak et öbeğini iki parmakla büzüştürüp üçüncü bir parmak yardımıyla büzüşen kısımla oynamak.
*portakalı hiç koparmadan sonuna kadar soymak ve portakalı soyarken çıkan o muhteşem sese kulak vermek.

*şiddetli kar sonrası hiç ayak basılmamış yeri "hırç" diye ezmek.

hayal edince bile içim kıpır kıpır oluyor. *
arkadaslarin gozluk camina kalemle vurmak .
(bkz: sevgiliye ufak çapta tacizde bulunmak)
masada arkası dönük sevdiceğe bi hışımla sarılıp, size doğru döndüğünde korku dolan gözlerle bakarken ummmaaaaaah deyip öpücük kondurmak.
burda amaç korkutmak.
misafire yaptıgınız kahveye tükürmek.
internette bir çok sitenin kenarından köşesinden çıkan "20 barfiks çek, en hızlı sen ol, hemen kontör kazan" saçmalığında "barfiks çek" butonuna 19 kere basıp beklemek.
uyuyana kaş göz çimek, kusana bi' hatıra fotoğrafı çekmek, çok içenle t.şak geçmek.
bir filmin ya da kitabın sonunu söylemek. *
çişi uzun süre tutup sonra tuvalete koşmak.
(bkz: manyak mıyım neyim)*
ayak parmaklarının arasına parmaklarını sokup hava almasını sağlayıp, çorap pamukçuklarını çıkarmak. insana anlamsız bir zevk verir nedense.
balkonda otururken yoldan geçen insanlara şşt! deyip saklanmak.
futbol maçında kalecinin gözüne lazer ışığı tutmak. nasıl bir haleti ruhiye gerektiriyor anlamıyorum.
yolda yürürken ayağa takılan taşı eve kadar tekmelemek. 7 yaşından beri en büyük eğlencem.
bir iğne alıp elinin derisinin bir tarafından sokup diğer tarafından çıkarmak.
arkadaşın eğildiğinde ofsayt diye bağırmak.
korunulmayan bir ilişkinin akabinde 'ben aidsdim lan' tarzı bir cümleyle tüm moral motivasyonun içine etmek...*
arabayı arayan polise polis kimliği sorup sonra cevap alamamak tabiri caizse göt olmak, ölümden dönmek.
arkadaşlarla yenilen akşam yemeğinde ağzında bulamaç olan yemek artıklarını herkese göstermek.
aha bu senin mi bende kalmış diyerek hareket çekmek.
arkadaş arkasını döndüğünde içkisini bitirmek.
bir avuç çekirdeği teker teker çıtlatıp altın değerindeki içini diğer avuçta biriktirip sonra hepsini fondip yapmak.
leblebi tozunu agiza doldurup ,yusufffff yusufffff diye bagirmak...
sevgilinin ellerini ve ayaklkarini tutarak yere yatirdiktan sonra dudaklarin arasindan sarkan , bir uzayip bir kisalan tukurugu o kafasini saga sola donduruken ve ciglik atarken ,bir cekip bir birakmak deli gibi bir zevk verirmis...
Burun kurcalayıp hap yapmak suretiyle atmak.