bugün

evin bahçesine heykelimi yaptırırım, ufak şımarıklıklar benim de hakkım.
yapılacaklar listesi bittikten sonra sapıtmaların başlayacağı gerçeğidir. alkol, uyuşturucu falan filan. hayatta her şeyi sonuna kadar yaşarsan aşırılıklara kaçar, aklını kaybedersin neden çünkü monotonluktan sıkılırsın, paran varsa her şey sana kolay gelir. düşünsene hiçbir şey için zorluk çekmene gerek yok, hiçbir şey için kaygılanmana gerek yok. ben böyle iyiyim, zenginlikte gözüm yok.
ada satın almak.
santorini adasına yerleşmek..
sevdiceğinle birlikte bisikletle dünya turu olsa gerek.
evime güzeeeel bir piyano almak ve yakışıklı bir hoca kiralamak. (bkz: kiralamak) - bebeğim çal notayı, çal!

şaka bir yana cidden enstrüman falan isterim. çello, piyano gibi klasik müzik ögeleri hoş.
yapılacak tek bir şeyim olduğu için en güzel olmayan şeydir. sadece çok güzel olan tek bir şeydir. o da çok da pahalı olmayan bir model olan audi tt almaktır. şöyle üstü açık roadster.
bi tarafları devirip paso yatmak.
http://www.arabalarmax.co...-cooper-resimleri-493.htm *
zincirlikuyu da boğaz manzaralı mezar satın almak.
en erdemli şey, şımarmamaktır.
fethullah gulen'in amerika'daki ciftligini satin almak.
arnavutköy sahilindeki yalımın balkonunda sabah kahvesi içerken istanbul'un o sevimsiz silüetine bakıp;

--spoiler--
ananı sikecem demiştin lan istanbul
--spoiler--

demek.
araba almak. size abes gelebilir fakat çocukluktan beri hayalimdir hiç arabamız olmadı sözlük. öyle işte.
8 sülalemi doyurmak.

(bkz: açız)
yardım etmektir.
cok kisiden intikam alip, daha cok kisiyede guzellikler yaparim.
kendi işimin patronu olup istedigim gün kendime izin vermek.
çikolatalarla dolu bir mutfağa sahip olmak. her çeşit çikolata düşüncesi bile güzel.
kredi borçlarını taaak diye kapatmak. *
beyonce'nin evine yakın ev alınır.evde ekmek yokmuşcasına gece kapısına gidilirse güzel olur bu zenginlik kanımca.
emrimde midyeci , çiğ köfteci , kebapçı ustalar olacak canım çektiğinde hayvan gibi yiyecem istediğimden ohh miss *
sevgilinin bakkala olan borcunu ödemek.
pastadan ev yaptırıp duvarları yemek.
yemelere doymamak.
yaşlılara, kimsesiz çocuklara, evsizlere yardım etmek.