bugün

kimi kızların fotoğraflarına,ilgi alanlarına bakıyorum.zengin koca aradıkları o kadar belli oluyor ki gözlerimi kapayıp geleceklerini hayal ediyorum.sırf parası olduğu için bir erkeğein her türlü hakaretine ve şiddetine katlanabileceklerini düşünüyorum.sevişmekten ziyade mal ve mülk ile gösteriş yaparak zevk alacaklarını adamın altında koyun gibi bekleyıp seks kölesi olmayı zevkle karışık bir duygusuzluk ile kabulleneceklerini görüyorum.onlar da haklı.battaniyenin altına girip film izleyecekleri bir sevgiliyimi yoksa eşiyle birlikte lüks bir restoranda canlı müzik eşliğinde yemek yemeyi mi tercih edecekler? ay sonunu zorla getirmeyi mi tercih edecekler yoksa cafcaflı evlerinde yapacakları iki tane pelinsu ve berkecanı rahatçi yetiştirip güzel eğitim verdirmeyi mi düşünecekler? aşk karkn doyurmuyor,dünyada iyilik veya kötülük diye bir şey yok.insanlar hayata bir kere geliyr.buna imkankm olmadığı için kimseyi kötülemeyeceğim ama şunu bilmek acı:kimse kimseyi olduğu kişi olduğu için sevmez.bana sırt çevirenler 1milyon dolarım olduğunu duysa acaba şimdi ne yapıyor olurlardı.gerçekten insanlar kesinlikle iyi varlıklar değil.
"olum ada da mühendis çok zengin bir tanıdığımız vardı adam battı,karısı çok genç ve güzeldi. o karı durmaz diye ifira attılar amk kadın durdu hatta o kokoş kadın börek sattı,pazarlara gitti,temizlik yaptı kocasını çıkardı bataktan.öyke kadınlarda var ama çok istisna zaten öyle karın olursa hertürlü yükselirsin"

böyle şeyler de var
bedenini para karşılığında satan ve bu iş mesleği olmuş insanlardan pek bir farkları yoktur.

edit: modern çağ kevaşelerinin zoruna gitti.
Aç kopeklere zehirli et varsa atıverin.
Davul bile dengi dengine.
affedersiniz ama fakir koca mı arıyacaktık?
Akıllı kızdır. Kocalık dediğin müessese...bak şeyma ablamız naptı, aferin.
Örnek alın kızlar.
Aşk meşk sevgi vs. Yalan amk.
görsel

Evet arkadaşlar dolarlarımı birlikte bozduracak bir hanım kız arıyorum.
arayan bulur, bulan aramaz.
Niye hep erkek zengin oluyor kadın zengin olsun.
gold diggers.
zengin olmayan erkek olarak hak vermiyor değilim. yoksullukla ömür mu geçer?
vurduruyordur. ilk defa bu kelimeyi kullandım sözlükte amk.