bugün

Zeka gerektiren tekniklerdir.
Zeki kadın sizi avlar ve siz av olduğunuzu ancak o kadın başka bir av peşine düştüğü zaman anlarsınız. O da belki.
bu başlığa bakıp taktik alacak kadar gerizekalıysanız zaten hiç şansınız yok ,boş verin.
Geyik mi avlıyonuz birader hayırdır?
Kadın zekiyse zaten avcı değil avsınızdır arkadaşlar. Çok da şeyapmayın.
hiç bir kadının avlanamayacağı, ama bütün erkeklerin kadınlar tarafından avlandıkları, ama erkeklerin safiyane kendilerinin avladığına inandıkları rivayet olmaktan çıkmıştır.
zeki kadının geçtiği yollara çukur açın
onun boyundan daha derin olsun
çukurun üzerini ağ ile kapatıp ağın üzerini yaprak vs. ortama uygun kamufle edin.
kadın bu çukura düşünce ona yardım edip çukurdan çıkarın.
daha kesin çözüm için çukurun içindede bekleyebilirsiniz.
o sizin yanınıza düşer hernasılsa.

bu kıyağımı unutmayın, bir beğeni verin,
bir beğeni verenin 1000 beğenisi olsun.
Zeki kadın zekiyse zaten avlanmaya da tavlanmaya da ihtiyaç duymaz. O da sizi kendine uygun görmüşse bir şekilde tanışılır ve ilişki başlar.
Kemeri çözülüp pantolonu düşünce, beyni penisinin ucundan dökülüp giden safderun yaratıkların ütopik hezeyanlarından oluşan saçmalıklar manzumesi.
tipsiz olduğumdan mütevellit bende yok öyle şeyler. aptalı bile beni istemez.
Çifte işe yaramaz. En iyisi süper poze. Bir de dom dom fişeği kesin etkilidir. Anında kucağınıza düşerler.
Zeki kadını avlayamazsın o avını bulur sonra da beyaz eşofman damla güneş gözlüğü ve kulaklığını takıp sarı saçlarını at kuyruğu yaparak ataköydeki beşiktaştaki göztepe yalıdaki ve bostanlı mavişehirdeki evinden çıkıp cipinin marşına basar gider.
+ben ..... bu arada.

-hangi arada?

+biz demin çok önemli bir bilim başlığı hakkında konuşmuyor muyduk?

-hayır?

+beni bağışlayın, çok bilen çok yanılır derler. ben ..... bu arada.
Zeki kadın gerektiğinde av olur. Avlanmaz.
Aptalmış gibi davranıp dikkatini çekin. Belki sizi ehlileştirmek ilgisini çekebilir.
zeki kadın avlanılmaz, avlanır.
(bkz: ava giderken avlanmak)
onun av olmadığını kabul etmekle başlayabilirsiniz, ayrıca zeki kadın seçilmez seçer.
kadın avlanmaz, sizi avlar ancak, erkek kafasını çok iyi okuyabildiği için, avlanmış havasına yatar, eğer sizi isterse.
kadın zeki ise zaten sizin avınız olduğunu anlayacak ve kaçacaktır. mümkünse bir kadını sadece kadınlığından ötürü avlamaya çalışın işiniz kolaylaşacaktır.
daha zeki değilsen asla yaklasma kardes onlamı uğrasıcan.
ilgili olduğu konular üzerine doktora yapmanız gerekmektedir. Zeki bir kadın atıyorum lotr seviyorsa, gidip izleyeceksiniz, derinlemesine araştıracaksınız ki bu konu hakkında yorum yapıp muhabbet açabilesiniz. Zeki kadınların bir diğer özelliği ise; bildiği sandığı konularda, daha bilmediği çok şeyin olduğunu gösteren erkeklerden hoşlanmasıdır.
Taktik işlemez, zeki kadın zeki erkek ister
saçmalayın.
Merak duyduğu konuyu bulun.
Saat 10 yönünden yaklaşırsanız olur.