1. 1.
  ankara çankaya da bir bardı. hala varmıdır bilmem. benden habersiz kuş uçmazdı bir zamanlar.*
  ... aabi
 2. 2.
  eller havaya mekanı. dünyada gidilesi en son yerdir. insanın üstüne kabus gibi çöker, hayatının en büyük acısını yaşatır.
  ... bi saniye
 3. 3.
  ankaranın en iyi barlarından biriymiş,öve öve bitiremediler. gittik gördük. (bkz: sana puanım dohuz kanka)diyorum.
  ... googleda ara beni
 4. 4.
  ankaranın en güzel kızlarının bir arada bulunduğu mekan. Daha ötesi yok. 1 kere bulunmuşluğum var, fiyatlar yüzünden bundan sonra da zor.
  ... stroomer
 5. 5.
  ankara'yı kurtaran mekan, 100 kişi alır veya almaz, bence almaz ama haftanın her günü hep tam kapasite dolu iş yapar, canlı müzikleri fena değildir, fiyatları da fena değildir, bir kadeh rakı 25tl'dir, bir kadeh viski 35tl'dir, gece mekanı için fazla sayılmaz, mezeleri de ucuz hatta viski içersen bedava veriyorlar bazen o kısmını yıllardır çözemedim veya simayen ''ulan bu herif hep burada, yazmayın mezeleri'' fln diyor olabilirler. ankara telekızları çok ziyaret eder oldu burayı, o yüzden bu aralar tat vermiyor bana.

  burayı beğenmek için yapılması gereken bellidir ki, işi bilen öyle yapar, gider bir barda içer eğlenirsin saat 12 olur, çıkar gidersin suite-sess-quaestor tarzı bir club'a orada da eğlenir içersin, sonra gece 2 gibi zeki'ye damlamaya başlarsın, yoksa zeki gibi bir bar 12'de gidip 4'e kadar oturulacak bir mekan değildir.
  ... gongales
 6. 6.
  ankara ya yolum duserse gitcem. sebebi ben de kalsin.
  ... mavinin elli tonu