bugün

Zeka zeka zeka!
her ikisinden orta derecede bana yeter be.
yaz, zeka.
“zeki ama tipsiz biri güzel kız bulamayabilir”
yahu kadın ile erkek doğası bir değil, kadınlar sadece fiziksel çekiciliğe göre eş tercihi yapmaz.
güzellik kalıtsaldır sadece tek bir kişinin güzel olması yeter.
şu eşitlik dolmalarını yiyorsunuz kendinizi boşu boşuna yarış dışı bırakıyorsunuz. günümüzde çirkin kızlar bile -evet başarıyorlar- Gold diggerlık yapar seviyeye geldi artık sizin yüzünüzden.
(bkz: sadakat)
kişiye göre değişir ama insan güzelliğe aşık olmaz olsa da uzun sürdüremez çünkü ulaşılamayan güzellik adamı yer bitirir.
zeka her zaman kullanılır sönüp gitmesi kolay değildir. sizi kalbiyle değil aklıyla seven birini bulun ve hayatınızı ona adayın. değer göremiyorsanız. birileri güzellik konusunda tatmin olmamış demektir. yazıktır!
Birbirimizi kandırmayalım kesinlikle güzellik..

Her iki cins de zekadan önce şöyle bi bakar, sonra arkadaş mı sevgili mi hangi ekibe dahil edecekse o zaman ikinci kerte de karar verir.
burada zeka diyenlerin dahi birçoğu içinden güzellik diyor.
bütünü tamamlayacak iki parça eğer sadece bunlarsa 3-4 zeka 6-7 güzellik. 10 üzerinden tabi.
güzellik siker atar, zeka bende varda ne oluyo.
zeki insan zaten güzeldir. içiyle, dışıyla, bütünüyle.
Güzellik geçicidir. Zekadır önemli olan.
zeki insan güzelleşmesini bilir!
(bkz: everything but little little)
(bkz: abi 100 gram karışık vereyim siktir git)

tepkilerine sebep olan girdilerle insanı zekadan da güzellikten de soğutan hede.
Deneyimlerime gore zeka daha onemli.
telefon joker hakkımı kullanmak istiyorum.
ikisi birlikte olsa fena olmaz mı.

Edit: fena olmaz mı ne amk Türkçemi sikim.
Ikisinden de biraz.
herkes kendinde olmayanı ararmış..
Meme.
Konu kilit.
zeka. zira son sevdiceğimi güzelliğinden çok zekası için sevdim.

edit: ulan tekrar bi baktım da, herhalde sevince her türlü beğeni, hoşlantı tavan yapıyor. hani, fark olur mu falan diye süzdüm bi, cıks, yok. çok güzel hatun lan.
Guzellik.
Cirkin erkegin yakisikliyim tribini cekecegine en azindan yakisikli bir erkegin tribini cek daha iyi.
Hem zeka olmasin ben yonetirim daha iyi.
güzellik estetik açıdan insanı rahatlatabilir ama zeka çirkini de güzel kılabilir kullanılmasını bilirsen.
zeka. net. diğer türlü düşünülemez......
Zeka ve tatlılık.