bugün

son entry sini 3 ay önce girmiştir o da (bkz: tutuşma sıcaklığı) gibi son derece gereksiz, en siklenmeyen başlığa.

yav kardeşim, dükkan senin gir istediğin gibi yaz, çiz, söv amk burda kral sensin lan.

şimdi soracaksınız manyakmısın? bunlarla mı uğraşıyosun diye, ama merak ediyo insan. adam oy kullanmayan milletvekili gibi amk.

edit: yani illa bu başlığa yazarsan, götümüze kaşık sokup resmini atalım mı diyelim incideki gibi? ne bekliyosun zall reis?
tipinden olsa gerek.
zall'ın 'suskunluğum asaletimdendir' mesajı vermeye çalıştığından dolayı gerçekleştirdiği eylem.
hülya avşar için kıyamet alameti olabilir.
esrarengiz olma çabasıdır.
alternatif hesaplardan giriyordur.
ayar filan yeme korkusundandır. zamanla yazar.
abramoviç'in futbol oynayamaması gibi bir şey. patron adam patron, koltuğu var.
(bkz: Zall bizi sevmir)
(bkz: niye böyle yapıyor bu çocuk)

tanım: ilginç bir olaydır.
(bkz: zall a sahip çıkalım)
kendisi sözlüğün kurucusu olduğuna göre, haliyle 1. nesil bir yazardır ve an itibariyle 1472 entry sahibidir. adam patron olmuş tabi amele, işçi sınıfı entry girmek için harıl harıl çalışırken, değerli vaktine kıyıp, sözlükten kazandığı paraları ezmek dururken entry girmek neyine .
yada kendine güvenemiyor. işin doğrusu o biçim yazarlar var sözlükte yani boynuz kulağı geçmiş durumda haliyle koskoca adam dünkü çoluk çocuk kadar yazı yazamasa, camiaya ayıp olur, tabi.
veya sözlüğün, vakit harcamaktan başka bir halta yaramadığının bilincinde, tabi bunu alenen söylemek, emekçi kısmına saygısızlık olacağından ve sözlük emekçilerinin entry kasma heyecanını kıracağından, bir köşede oturmuş, ellerini ufalayarak sözlük emekçilerini izlemekle yetiniyor.
edit. yazmasın zaten çok iyi bir yazar olduğunu da düşünmüyorum.
yoğunluktandır. arkadaşlar gerçekten bu aralar yeni tasarım ile ilgili büyük çalışmalarımız var. yeni butonlar daha eklenecek. bunları hallettiğimiz zaman geniş geniş yazarız. hem siz yazıyosunuz da ne oluyo. bok götürüyor sol frameyi ama işte geçicek hepsi. yakında diğer moderatör arkadaşlarla birlikte aranızda olacağız. lütfen sitem etmeyin.
(bkz: sınıf farkı)
ulan askere gitmiş olabilir. şafak sayıyordur.
Çünkü zall ın Entry girmekten daha önemli işleri var.

"Entry silmek gibi"
Zall'ın mesajlara cevap vermemesi kadar derinden sarsmayan olay.
Ayrıca kendisi açık oylama da yapmıyor.
sadece benim mesajlarıma cevap vermiyor sanmıştım oysa yetkili yazara bile cevap vermiyormuş. şimdi biraz rahatladım.

t: zall
ben buraya geldiğimden beri totalde 22 tane entry girmiş. o 22 entry arasında ise aylar var neredeyse. gene geldiğimden beri sadece 2 defa açık oyladı * ben kaynaklı bir şey ise ben gideyim patron dönsün üzerime alınıyorum böyle.

ve evet mesajlara da cevap vermiyor. altı üstü sözlükten hisse istedik hiç cevap dahi vermeyerek emekçi yazarları kırmanın alemi ne. insan hiç ciddiye almasa bile en azından random gülücük efekti falan yapar..
büyük ihtimal artık uludağ sözlüğü bıraktı ve ekşi sözlüğe geçti.

diye düşünüyorum.
kendisi bile çekemiyor artık burayı demektir...
Fatih portakal'a verilen cezayı eleştirmekle meşgul.
Herkes bilmez ama, zall bir aralar sıradan entrylere cevap verir, rastgele yazarlarla muhabbet ederdi. Önceki hesabımdayken yapmıştı bunu mesela. Sonra götü kalktı itin.

Oh be. Zall'a hakaret etmenin cezasız olması ne güzel.

Göt zall.
Sözlüğü yasa boğan şeydir.
uyuşturucu baronları asla uyuşturucu kullanmaz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar