bugün

bugünkü yazısı güzeldir.
cumhuriyet aydını. sağa sola sünecek bir insan değil.
adam yazmış ama çomarlar okumuyo ki isterse 50 kere daha yazsın.
yıllarca, tatli su solcularının chavezin gotünü yalayıp durmasına rağmen, bugün turkiye ile venezuela kiyaslamasini hemde chavez uzerinden yapması enteresandir.

chavez kötü bir yönetici ise yillarca siz pohpohladiniz. yok iyi bir yonetici ise bugun niye kendiniz ile çelişiyorsunuz sayin kaynatasina hopladiklarim?
(bkz: yazar burada kendini eleştirmiş)
korkusuz gazeteci.
az evvel mutfakta yemek hazırlar iken tv de her zaman ki gibi halk tv açıktı. halk arenası programında uğur dündar'la beraber metin oktay'ı konuşurlarken konu izmir'e geldi ve şöyle dedi. "hayata mustafa kemal atatürk'ün penceresinden bakan herkes izmir'lidir"
bir karadenizli olarak izmir özlemimi daha çok arttırdı. büyüksün.
Bugünkü yazısı bütün hislerimize tercüman olmuştur. artık Suriye'lilere önlem almamız lazım. ırkçı diyenlere gülüp geçilmeli. 30 sene önce bizi Kürtlerle bölmeye başladılar, gelecekte her gün 10 tane doğuran araplarla bölmeye çalışırlar.
1965 izmir doğumlu olan gazetecidir hürriyet gazetesindeki yazısının sansürlenmesi üzerinden istifa ederek sözcü gazetesine geçmiştir aynı zamanda star gazetesinin kuruluşunda yer almıştır. adam gibi gazetecilik yapmaktadır.
biri demiş ki "ırkçık, yabancı düşmanlığı", öteki demiş ki "ışid ile savaşmak farzdır"...

palazlandırana, olayları bu raddeye getirene soru soran yok, onları eleştiren yok.

daha önceden belirtilmiş ama, bazıları gerçekten oksijen israfı!

AQ çomarları sizi
yazılarını beğendiğim, saygı duydum, bilgi birikimi müthiş insan.
Kendisine hayran değilim. Sevdiğim yönleri de var, sevmediğim yönleri de var. Sevdiğim yönü daha fazla.
Taraflı olan bana göre üstad değildir diyerek yerdiğim yazar. Gelsin eksiler buyrun. Özdil in yazarlığını beğenmiyorum hiçbir kitabını okumadım benim gördüğüm tek yaptığı sözcü gazetesinde yazmak sözcü kapansa işsiz mi kalacak? Karizma çözümlemelerle ancak popilerin üstadısınız.
Adamın dibi be. Ülkede böyle 3-5 adam daha olsa daha güzel bi yer olabilirdi türkiye..
akp karşıtlığından para kazanıyor. bu yüzden chp'li ya da atatürkçü zannediliyor.
Afili cümleler kurabilen biri. Sevmem. Gelsin eksiler. Yaş ortalamasını hesaplayacağım.
Çok delikanlı yazardır. Şehitler konulu yazısını okumak gerekir. Yazılarına kızabiliriz ama yalan diyemiyoruz demi.

En büyük zevkim Özdil in seçim sonuçlarının açıklandığı zamanlardaki suratının aldığı şekildir. Senin için eveti basacam.
boş beleş popülist yazılar yazan adam. gerçekten atatürkçü ve vatansever olsa kemal kılıçdaroğlu'nu her gün o koltuktan indirene kadar eleştirirdi.

bunun yerine chp seçmeninin gazını alan yazılar yazmaya devam ediyor. kılıçdaroğlu'na dokundurmamak için her türlü popülizmin içine giriyor.

chp'liyim. ne sözcü'yü ne kemal kılıçdaroğlu'nu ne de yılmaz özdil gibi tetikçi yazarları sevmiyorum. atatürkçülüğün önünü kapatıyorlar.
Bu adamın en çok kullandığı ifadelerden bir tanesi "chplinin chp ye yaptığını hiçbir akpli yapmadı" dır. Bu nedenle bu adamın kılıçdaroğlunu kolladığını söylemek komedidir. Açık bakın ekmelettin ihsanoğlu ile ilgili yazdıklarına dirsek boyu nasıl geçirmiş kk na.
Asrın lideri ironisini yazılarına pelesenk etmiş köşe yazarı.
BUNU OKUYAN AKILLI BiR KiTLE VAR,
BiRDE YAZDIKLARINA 1 TANE CEVAP VEREMEYAN SALAK Bi KiTLE VAR,
ADAMI SADECE YAZI TIPINDEN ELEŞTiREBiLiYOR. SON YILLRDA YAZIP KITAP HALINE GETIRDIGI KOSE YAZILARINA 1 TANE CEVAP VEREBiLEN AKPLI CIKAMAMISTIR.
bu adam eğip bükmeden direk söylüyor.
Dünkü ' kehanet' yazısından sonra 1 hafta boş sayfa yayınlasa ağzımı açmam. Yılda bir yoğunluğu göreceli bir yazı yazmış tüm bahane arayıcılar palazlanmış.

Tam 2 rakı içmelik ' Adam'.
Dünkü yazısında almanya ve Hollanda krizi çıkmadan (daha doğrusu zorla çıkarılmadan) 1,5 ay önce cekilmiş milli mağduriyet temalı evet propaganda filmine değinmiş.
Ak partinin Kişisel Çıkar için dış politikayı zedelemekte beis görmemesine somut bir delil daha.
guru gürültü yazılar yazan, eleştiri ile hakareti birbirinden ayıramayan, aşağılayıcı uslübü ile sağcı olmayan bi çok kişiyi kendinden uzaklaştırmayı başarmıştır.

yukarda bi entaride yazar arkadaşımın da dediği gibi gerçek solcu olsaydı kk chp nin başından gidene kadar hergün eleştirmesi gerekirdi.

hakaret içeren her türlü fikre karşıyız.