Ansktigimin rekd*ru yüzünden tek girdim.kuzenlerin iş yerinde parti hazırlamışlardı biraz durdum orada can sıkıldı bindim tramvaya eve geldim birazdan film izleyeceğim sonra yatarım ama yalnız girdim,koyuyor biraz yalnız girmek Anskm Hayat.5 dk kalmış len.inş bu sene biraz sosyalliğe önem veririm de ortam yok lise arkadaşları hepsi başka şehirde.neyse yoluna girer elbet ümitliyimmm enerjiiii.
sevdiklerinizle beraber değilseniz yılbaşının da bir anlamı yok, dünya güneş’in etrafında dönmeye devam ediyor zaten.

mutlu yıllar tüm kalbi kırıklar.*
her yılbaşı yaşadığım durumdur.
Odamda yatağıma yattım öylesine vakit geçiriyorum.
Makûs talih.
her seneki gibi benimdir.
kalabalik icinde yalniz olmak daha kotu.
iş çıkışı marketten kuru yemiş, çerez, cips, kola alıp tv karşısında yapacak olduğum çılgınca eylem.
beni çılgın...
insanoğlunun kurduğu sayısal verilerin özel bir şeyi yoktur bence. Kutlayan kutlar kutlamayan kutlamaz olmazsa olmaz diye bişey yok.
benim de dahil olduğum gruptur. alışkanlıktan dolayı artık dert bile edilmemektedir.
Yalnız değilsin.!!
Yalnızlar olarak biz varız.
Yanındayız.
Yılbaşından başka gün bilmeyen moronların zavallıca bulduğu hadisedir ve aslında öyle değildir. Ülkenin başına belayla çöreklenmiş lânet bir yılın kıçına vurup göndermek için on kişiye gerek yok.

Evde tek başına, he bizimkiler seyahatte dolma var yen mi?
https://galeri.uludagsozl...ln%C4%B1z-girmek-1290903/
bende alışkanlık haline gelmiş durum. bundan sonrada böyle devam eder. başkasıyla beraber olunca yalnızlığını bir süreliğine unutuyorsun o kadar.
Peteğin önünde oturmuş bir mesaj bekliyorum sözlük. Sığıntı gibi aralarına girmek istemiyorum. Eski dostlarımdan bir mesaj...
BU sene ilk defa yaşayacağım hadise. insanın çevresi olmaması ne kötü lan.
alışkın olduğum durumdur. yadırgamıyorum artık yalnızlığımı, yılgınlığımı.
yılbaşına yanında biriyle girince de pek bir şey değişmiyor aslında. sonuçta hepimiz aynı yıla aynı saçmasapan insanlarla sorunlarla giriyoruz. tek farkı gelecek yılbaşında "yanımdaydı, artık değil" diyorsunuz. yalnızlık tercih edilebilir kanımca.
Evde ve hasta yatağında olunca etkisi artan durum. Kardan kapanan yollar neticesinde planların iptal olması ile gelen yalnızlık. Allahtan kedim var.
ortamlarda arkadaşlarımlaydım dersin, kim bilecek ?
yılbaşına yalnız girme durumudur.
Yarın akşam yapacağım eylem.
geriye kalan 364 güne yalnız girmekten iyidir.
bu bazen bir tercih meselesi bazen de gerçekten yalnız olup yalnız geçirmektir o geceyi ama bunu sorun olarak gören çok insan var. sorun etmemek gerek ne demiş büyük üstad yalnızlık ömür boyu...
Her sene seneye farklı olacak dersin evet farklı olur her sene daha kötüye gider.
Durdurulamaz bir çöküştür bu birkez yalnızlık belasına bulaştı mı insan kurtulamaz. sıkıntıları giderek büyür bir kez kendini gördünmü gözleri uzaktan bakmaya başladı mı insanlığın çirkinliğine artık yanıp tutuşsa da giremez aralarına.
O artık kadrolu bir yalnızdır.
yanında ince belli bardakta güzel demlenmiş bergamot aromalı çayım ve güzel bir film ile tadından yenmez.