bugün

iklim değişimine inanmayan kuşlar göç etmeden buluşalım.
konuşacak hiçbir şey bulamazsak senin çekik gözlerinden konuşalım.
sigarayı bırakırken dinlenilmemesi gereken grup. adını görünce bile canım lucky strike çekti.
grup adıymış. arkadaşım telefonda söylediğinde trip atıyor sanmıştım.

edit: neyini eksiledin güzel kardeş?
'ben mi kalkayım yoksa çayı sen demleyecek misin madem öyle lafı uzatmaya gerek yok ben mi öleyim yoksa ateş edecek misin' şarkısına sahip müzik grubudur.
samimidir.
sevilir
şarkı farketmez. açar sonuna kadar dinlerim şunu; https://www.youtube.com/w...-dcU&feature=youtu.be

beni alıp götüren amatörümsü grup. zira yavaş yavaş daha başarılı hale geliyorlar. şarkıları amatörlükten uzaklaşıyor. sesine kurban beh...
"iklim değişimine inanmayan kuşlar göç etmeden buluşalım" gibi sözlere sahip harika grup.
(konuşmadı)
duymaktan nefret edilesi söylem. sebep; belli ki hiç iyi şeyler konuşulmayacak.
yalnızken sevişiriz, kimse yokken osururuz.
bıdıt: her konser öncesi çıkan çerez grup her yerde varlar, 3-5 kişi toplansın gelir çalarlar.
tartışmaların kilit cümlesi. bunu yapmayan maldır. ayrılmaya mahkümdur.
telefonda sinirlerime hakim olmaya çalışırken en kurtarıcı kelimem. çok da işe yarıyor.
Çayın altını tartışmaya açık bırakan topluluktur.
skype yapsak olmaz mı?
şüphesiz ki kandırıkçılıktır. ey müminler. arkadaşlarınızı, dostlarınızı kandırmayınız. şüphesiz ki allah en büyüktür.
ülkedeki sayılı alternatif müzik gruplarından biridir ateş edecek misin ya da ellilik banknotlar gibi dinlenilesi şarkıları olmakla birlikte bazı şarkılarının oldukça baydığı da bir gerçektir.
yüz yüze olduğum türk değilse konuşmam.
yökşle halısaha maçı yapacaklardı en son. tamam kardeşim sen kalkma çayı ben demlerim.
En sinir bozucu cümle. Telefondayken he he deyip geçtiğiniz, mesajları sonra taktığınız o konuyu yüz yüzeyken göz devirmeden dinlemek... düşmanımın başına gelsin çok sinir bi durum.
heyecanlı bi konuşmanın hiç beklenmedik anında gelen sinir bozucu cümle. arkadaş geldik ortasına anlat daa.. yüzyüzeykeni mi kaldı.
Ergenlerin bayıldığı anlamsız grup.
dinlemedim bilmem ama bu ara salak salak isimlere sahip grupların revaçta olduğuna ek, o saçma isimli gruplardan biri. bir diğeri için (bkz: son feci bisiklet)
(bkz: olur)
(bkz: bana uyar)
Anlamsız ve bir o kadar da saçma olan grup. Günümüz ergenleri duman grubuna laf attıktan sonra böyle saçma sapan grupları dinliyorlar efendim. Keşfedilmemiş bir grup diye de övünürler. Evet.
Bazıları ile yapmak istediğim şey.
böyle bir grup mu varmış ? bunlar kim ola ki
Gittikçe tanınan, Kaan Boşnak seven insanlar. Oldukça güzel bir grup.
Ateş Edecek misin şarkısıyla tanımıştım.