bugün

bir arkadaş var, adı lazım değil baş harfi frank. defalarca sözlük yazarları tarafından laf yedi, verecek yanıt da bulamıyor tabi haklı olarak, sanırım lafları yedikten sonra bir müddet gidip ağlıyor, yazık garibim. defalarca "sözlüğü terk etmek" başlığına, "kemalistler beni istemiyo ben gidiyooğğmmm" felan yazarak ağladı, tabi ki de gitmedi. (nereye gidiyo, akpden aldığı maaşı keserler.)

arkadaş her seferinde bi yarım saat bir saat hiç bir şey yazmıyor, sonra göz yaşlarını silerek buraya dönüp "chp, hdp ile iş birliği içinde...", "bütün kemalistler içkici birer ayyaş...", "gelin biraz da sihaları konuşalım..." misali cümlelerle sözlüğü tekrardan istila etmeye çalışıyor. son zamanlarda gördüğüm en büyük yüzsüzlük. swh.

la allah rızası için 1 kere de "he" de be. 1 kere de "tamam bu konuda da haklısınız" de be...
4 yıl önce araba almak 4 yıllık asgari ücretti, bugün olmuş 8 yıllık asgari ücret, la bu millet evlenecek çoluk çocuk sahibi olacak, baba olacak. ne arabası adam 4250tl maaş alıp 1500tl fatura ödeyecek. akp seni buraya gönderdi diye "akaryakıt alamıyorsanız arabada almayın." saçmalıkları ile akpyi aklicam diye uğraşıyorsun sadece kendine güldürüyorsun. hani "kemalistler iha konuşamıyor" diyorsun ya, akplilerin hiç bir gerçeği konuşamadığını, her yanlışın üstünü örterek kurtulmaya çalıştığını napıcaz? sen yine akpden maaşını almaya devam et, zaten benimle aynı görüşte de olma öyle bir isteğim yok da, birazcık yüzün olsun şu sözlükte yazmaya.
"...yüzsüzlerin en büyük özelliği iki yüzlü olmalarıdır..."

(Daha Yazılmamış Kitaptan Notlar - R. Ö., S.81)
güzel bir saldırı aracıdır kendisi. karşı tarafın gerçek yüzünü görmek için birebir.
kendine yapılmasını istemediği bir şeyi karakter zaafından ötürü başkasına yapıp , dolayısıyla misliyle mukabele alınca her şeyin kendi istediği gibi ilerlemediğini görünce hırçınlaşmak yüzsüzlüğün dikalasıdır.

kendini müdafaa etme hakkınızı kullanmak bile bu insanların kudurmasına neden olabilir, yüzsüzlüğün bir sınırı yok tabii.

(bkz: insan mısınız siz)
en tahammül edemediğim olay. kusasım geliyor.
Ürkütücüdür.
görsel
savunduğu olayın aksi bin bir türlü halt yediği ortaya çıktığı halde 'keh keh' diye gülerek meydanda dikilmektir.
ekseriyetle çay çöplerinde gözlemlenendir.
içmek istediğinizde kendiniz için çay demlersiniz, çayı gün içerisinde tüketir ve uyursunuz. fakat ertesi sabah tekrar çay içmek istediğinizde -poşet çay kullanmıyorsanız- büyük bir sorun söz konusudur, çay çöpleri. bir fincan taze demlenmiş çay için, bayatlamış bir çayın çöpleriyle uğraşmanız gerekir. oysa ki çayın görevi içileceği süre zarfında var olup, sonrasında bir başka çay demleyişe kadar yok olmaktır. kendini kullanılmış hissetmekten utanıp yok olmayan çay çöplerinde gözlemlenen bu yüzsüzlük durumu şahsımı ciddi manada üzmekte. umarım bu entry'i görür ve yarın sabah orada olmazlar.
(bkz: arya Stark)
laftan anlamamak.
böyle ucuzluk yok ya. bir kız var okulda. bugün arkanızdan 'oyy ozok, goydoğo şoyo bok, solok' diye konuşur, ertesi gün gelir 'ayy canıımm'cılık oynar. nasıl bir kişilik bozukluğudur bu¿?
Başkasının evinin bahçesine polisi atlatmak için uyuşturucu zulalayan elemanın, uyuşturucuyu zulaladığı evin sahibine gidip uyuşturumu çaldın diye hesap sorması. Ev sahibinin babasının polis olması ve zulalayan çocuğun bunu bilmesi.
Akşam vermediğiniz erkeğe sabah gülücük dolu mail mesajları atmak.
Yapılan bir hatanın tekrarlanmasıdır. Utanmama durumudur.
sevgiliye sesini çok özledim demek(miş).
http://sozcu.web.tv/video/exsfcjdwpba
Ulkemizde ornekleri boldur.
cıvık ya da ezik insan işi değil bazen de seven ya da baska yolu olmayan insan işidir.
hayatının sayılı dost kazıklarından birini yediğin kişinin , belli bir süre geçtikten sonra yüzü bile kızarmadan yanına gelip neden soğuk davrandığınızı utanmadan gözlerinizin içine baka baka sormasıdır. Islak odunla dövseniz hırsınızı alamayacağınızı düşünürsünüz.
duyguları, düşünceleri, karşısındaki insanı sömüren ve hiçbir şey olmamış gibi davranan insan müsveddelerine has kişiliksizlik özelliği.
yüzsüzlük;
fenerbahçe taraftarı yöneticisi futbolcusu olmaktır.
şike'ye karışıp yapmadım demek !
yaptıysam paramla yaptım sanane demek !
bunları yüzün kızarmadan söylemektir.
en son derbide yaşananlar şöyledir.
taraftarı çıkartıp muzu siyahi oyuncularımıza göstermiş ve sonra çıkıp yok rahatsızlığım var şu bu demiştir.
oyuncusu tombala çekmiş kimse bundan bahsetmemiştir.
taraftarı teknik heyetimize ağza alınmayacak küfürler etmiştir.
yine oyuncusu volkan emre ortalığı karıştırmak için herşeyi yapmış sonra çıkıp kahraman ilan edilmişlerdir.
avrupada 7 yıldızlı şikeciler olarak karşılanan fenerbahçe şimdi de ırkçı diye tanıtmıştır bizi.
yazıkları olsun hala yüzünüz kızarmadan basın toplantısı yapabiliyorsunuz.
internet Explorer'a "Google Chrome Download" yazmaktır
iki yüzlü insanlarla yüzsüz insanlar yüz nakli yaptırsa sorun ortadan kalkacak.
(bkz: beşiktaş)
bir kızın sevgilisiyle beraber eski sevgilisi ve eski sevgilisini aldattığı çocuğun bulunduğu ortamda gayet rahat bi şekilde bulunabilmesidir. aslında buna orospuluk bile derdim de insanları etiketlemeyi sevmiyorum işte.