bugün

Ukrayna'nın batısında yer alan ve nüfusunun yüzde 85'i kadınlardan oluşan Lviv şehridir.

hemen lviv'e gidiyorum, en yakın zamanda. işte nedenlerim;

" http://fotogaleri.haberle...klerden-cok-oldugu-sehir/ "
erkek başında 5.5 kadının düştüğü şehirdir. kim hakkımı yiyorsa ağır orospu çocuğudur yani. *
Ukrayna'da erkek cocuklarini diri diri topraga gomduklerinin kaniti olan sehirdir.
zinhar yalan şehir. geçen sene gittim. her yer bırzo kaynıyor. hiç öyle sarı saçlı mavi gözlü birini görmedim. bunlar yalan. kişinevi öneririm.
yakında ülkemizden bey'in göçü alacak şehirdir. *
o şehri yıkarlar.

(bkz: cem yılmaz espirileri)
biz aslında karpaty lvivliyiz.
görsel *
Amcity olarak da adlandırılabilir.
nüfusunun %85'inin kadın olduğu koca bir yalandır. amaç tabii ki abazan türk erkeklerinin dikkatinin çekip okuyacakları haber yapmaktır. 2007 de yapılan nüfus sayımına göre oran şu şekildedir.

2007: 735,000 inhabitants.
by gender
51.5% women
48.5% men

kaynak: wikipedia
bu şehirde gızlar teklif ediyomuş diyola.
bu her 3-4 ayda bir bizim gerzek gazetelerde özellikle sabah ve habertürkte yer alan bir haberdir altına da 3-4 mini etekli slav hatunu resmi de koyarlar siktiğiminin denyoları. böyle yalancı basının ta amk. inanmayın lan siz de hemen. bir kere doğaya aykırı. savaş yok seferberlik yok erkekleri yok eden virüs yok ortada nasıl olcak o iş. gittik zamanında kadınların her avrupa ve balkan ülkesinde olduğu kadar hafif bir üstünlüğü var o kadar.
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
bi erkeğe kaç kız düşüyo hesaplayamadım şimdi . *
kendim ile beraber 5 kişiyi daha oraya götürecek ekonomik güce sahibim... vatana millete hizmet olsun.
türk erkeği çok güçlü turist haberlerine tersten cakan haber.
los angeles (melekler şehri)
ismini hak eden tek şehirdir.