bugün

Rüyada gerçekleştirilmiş bir eylem olsa gerek.
asker dövme devri kapanıyor artık.
yüzbaşıyı dövdükten sonra koğuş sorumlusunun "koğuş kalk" sesiyle uyanılır; ictimaya hazırlanılır.
Bazen gerekli olandır.
palavra.
Bitmez o askerlik.
Ha şunuda şuraya bırakıyım üstegmene gider yaptığımız an...
https://youtu.be/2Kcu14NiGDc
Bi gün kafam bozuk sabah kahvaltısında havyar yok bi çıkarsın genel kurmayın adasın kapıya bi tekme yapıştım yakasına hayırdır birader sen ikidir bana ters yapıyon
Sonra yanagımda bi sıcaklık bölük çavuşu öpüyor hadi hayatım kalk içtima vakti tamam bebeğim hemen geliyorum

Ne günlerdi meeeeee.
Yüzbaşı tam bir şerefsizse yapılabilir rütbesi önemli değil.
(bkz: içeri girdiğimde memelerini sıvazlıyordu)
ancak yıllık izninde sivil kıyafetle dolaşırken birileriyle takışan yüzbaşının başına gelebilecek olaydır.
Metin2 de mümkündür.
ulan gül gül öldüm kambur efelenmişte önüne yüzbaşını katmışta ne alem adamlarsınız lan hahah bide 10 asker sakinleştirememiş hahah ilahi er *

anca rüyalarda oluşacak hadise her ikisi içinde.
yüzbaşıdan aşağı da düşmüyor pezevenk.
(bkz: vurdum kapıya tekmeyi yeter lan dedim)

görsel
rahmetlik babam anlatmıştı. zayıf kambur bir er varmış. eğitim sırasında atletik yüzbaşı "ulan senden ne olur? ben rus askeri olsam sen ne yapabilirsin? zayıf kambur er adeta devleşmiş, kamburu ortadan kalkmış dimdik olarak kasaturasını çekmiş. yüzbaşıyı önüne katmış, diğer askerler, o senin yüzbaşın rus askeri değil deseler de yüzbaşı can derdine düşmüş bizim er kovalamış. nihayet beş on er güçlülükle bizim kambur askerimizi teskin edebilmişler.

not: en zayıf askerimiz de düşman karşısında aslanlaşır. anlatmak istediğim bu yoksa yüzbaşılarımıza hakaret değil. burada yüzbaşının rus askeri olsam sözü erimizin şahlanması için yeterli oluyor.

bu kadar rusun olduğunu sanmıyordum.
tom miks'in bazı maceralarında başına gelebilecek acı son.
(bkz: alkolün tadını sevmediği için içmeyen kişiler)
(bkz: ibne olmadan önceki son sözler)