bugün

albümü dinledikten sonra gelen edit: albüm kalp ben

ferman akgülün ilk solo albümüdür aynı zamanda bu albümün çıkış şarkısıdır albüm şu an ön satışta 24 martta ise piyasaya çıkacak doğum günümde piyasaya çıkması beni sevindirmiştir .

sözleri;
mor bir sabaha uyandım
başka bir zamanda yürüyor gibi
dönüşü olmayan bir yola girdim
bir yokluk girdabında
kalbimde yoruldu aşk

gün sessizliği kovalarken
aklıevvel bir bakış aradı ıssız gözlerimi
umudun günlüğü kayıp
çırılçıplak bir gerçeğin ortasında
görenler mutlu sansa da...

göç çoktan başladı ruhumda
kim farkında derdimin
zamanın dili lal
kalbimde çöl sessizliği var
efkarı çalınmış şehrimin
arka sokaklarında geçiyor ömrüm
gözlerim kapalı
yürüyorum içimde

duygularım ;
tarif edilemez

linki ;

https://youtu.be/tQ-MbHl2qIQ

yorumum;
sözleri güzel ama şarkı genel anlamda yükseliyor tam patlayacak diyorsun zirvesi geliyor şarkının diyorsun patlamıyor , bi sınır hissediyorsunuz . olsun sevdim ben . tebrikler ferman akgül . albümün tamamını bekliyoruz .
Ferman ın yeni albümü. Güzel olacağa benziyor.
Ferman'ın yeni albümü. Şarkı güzel(bir istemem Söz Sevmeni olmasa da)...
Ferman Akgül'ün ilk solo albümünün çıkış parçasıdır. Dinledikçe daha çok sevilir.
Parça Listesi:

1. Açılış

2. Tütsü

3. Yürüyorum içimde

4. Düş Sırtında (feat. iskender Paydaş)

5. Pişmanım

6. Her Cennet

7. Kalbimin Zindanları

8. Bana Gel

9. istemem Söz Sevmeni

10. Aşık Uyandım

11. Anlatacağım Tanrıma
Sanırım beklentim çok yüksekti veya albüm bana hitap etmiyor kısaca beğenemedim albümü. Ferman Akgülü çok sevsem de abi lirikler olmamış. Onun dışında açılış ve Tütsü parçası güzel olmuş. Bana Gel parçası keşke olmasaymış. Biraz daha dinleyince daha detaylı yazacağım.
Belki zamanın hızına ayak uyduramayıp yalpalandığımızda içimizden geldiği gibi davranma ehemmiyeti gosteremeyiz. Daha sonra kendi karamsarligimiza boguluruz ve hiç olmadigimiz bir kişi haline geliriz. Usulca yururuz içimizde en nihayetinde...
görsel
https://youtu.be/tQ-MbHl2qIQ
ferman akgülün söylediği içimizi ısıtan şarkısı. mangadan ayrı kendi çalışmasına rağmen müthiş bir başarı çıkarmıştır. 200 milyon dinlenmez tabi böyle güzel şarkılar. neyse efendim şarkının içinde;

kalbimde çöl sessizliği var.

görenler mutlu sansa da göç çoktan başladı ruhumda.

umudun günlüğü kayıp

gözlerim kapalı yürüyorum içimde gibi çok anlamlı cümleler barındıran eser. tebrikler ferman akgül. sen hep söyle hep dinleyelim.
güncel Önemli Başlıklar