bugün

aksini iddia etmek abesle iştigaldir. bir kadın niye topuklu ayakkabı giyer? boyum 10 - 15 cm daha uzun olsun, diye mi? hadi canım. kimse kimseyi kandırmasın. yüksek topuklu giyer. çünkü, parmak üzerinde duracam derken vücud gerilir, dengede durmak için ters s pozisyonu almak zorunludur. göğüsler öne çıkar, popo da arkaya doğru fırlar. ayakta durmanın bile zor olduğu bu pozisyonda yürümenin işkence olduğu kesin ise arkasında yatan kesin farklı bir amaç vardır. o da birilerinin kucağına " ay düştüm, ayol. " gibi bahanelerle oturmak olabilir.
cinsleri var bunun yürümeyi bileni ve bilmeyeni. bileni kesin yolludur. bilmiyorsa yolun başındaki yolludur.
yollu kadın değil, kıskanç kadındır.***

(bkz: sigmund freud)
(bkz: psikanalitik kuram)
(bkz: fallik dönem)
Değildir efendim!

Kendini daha güzel ve uzun boylu hissetmeye çalışan kadındır.
(bkz: yalan haber)
yüksek topuklu ayakkabı giyen kadın seksidir, iyi ki vardır ve hep olmalıdır. ayrıca ;
(bkz: topuklu ayakkabı candır) *
yanında mini etek olmazsa topuklu ayakkabı ağlar.
kim demişse halt etmiş denilesi sözdür.* Kadının en önemli, en kadınsal, en seksi ve gercekten en dikkat çekici objesidir. Bir kadına yolludur demek için türetilebilecek basit yollardan sadece biridir. Bu da dahil bütün genellemeler yanlıştır.* * Görmesen bile koluna girmiş kadınının topuklularını, senin adımlarınla beraber tık-tık tık-tık eden kadının varlığını duysal olarak en net hatırlatan, kadının içinde gizli maskulen yapıyı kullanan tasarımcı meslektaşlarımın en büyük eseridir. mümkünse hep giysinler denilesi ayakkabı çeşitidir.
Ne dediğini bilmeyen kişinin söylemidir. Kendine güvenen,giydiğini yakıştıran her kadının topuklu ayakkabısı vardır. Tayyörün altına spor ayakkabı giyecek hali yoktur. Ayakkabı elbisenin tamamlayıcısıdır.
yüksek topuklu ayakkabı giyen kadın yolludur yerine, yollular yüksek topuklu ayakkabı giyer olarak değiştirilmesi gereken düşüncedir.
saçmadır ya da doğrudur ama arkasındanda şu sözler gelmelidir.
o zaman saçma sapan bahanelerle ona buna yollu diyen erkekte erkek değildir. aksini iddia etmek abesle iştigaldir. bir erkek niye topuklu ayakkabı giyen kadına yollu der? herkes benim ne mal olduğumu anlasın diye mi?,harbi saçmaladım diye düşünsünler diye mi? hadi canım. kimse kimseyi kandırmasın.saçma sapan bahaneler bulup ona buna yollu diyen insan erkek değildir hatta belki gaydir kızları kıskanıyordur erkek değilde kız doğmak istemiştir ya da namuslu kızı önemsiyor görünürken ona pas vermeyen namuslu ya da namussuz güzel kızlardan intikam almak ister o mercimek kadar beyniyle.
Gerçekliği tartışılmaz durum. O kadar yüksek giyme amacı ne düşünün.
evet yolludur. hepimiz yolluyuz! saçımı açsam da yolluyum kapatsam da yolluyum. çünkü açarsam erkekler tahrik olur kapatırsam 'üstü mekke altı paris' derler. tayt giyerim yollu olurum, topuklu giyerim yollu olurum. çünkü neden ? ben kadınım.

peki ya böyle düşünen erkekler? pardon da siz bizim yolumuza çöp bile olamazsınız!
Bu dusunceye bakilirsa, alcak topuku giyen kiz asiri namusludur.*
tartışmasız gerçektir. o ayakkabılarla yürüyen kızın yolu ancak farklı yoldur.
(bkz: erkeğin orospuları)
götü kaldırmanın başka açıklaması yoktur.
size göre karaçarşafla gezinmeyip kadın olduğunu belli eden her kadın yollu o.
anne örnek alınıyordur beklki ama herkes anneler gibi değil.
evet canım hepimiz yolluyuz naparsın. anan da gelinliğin altına babet giymiştir eminim.
nefes alan kız yolludur mantığına doğru gidiyor bu iş.
(bkz: neyin kafası bu)
doğrudur, götünü erkeklerin cinsel bölgesinin hizasına çıkarmak için topuklu giyiyordur...
yol'ludur evet. gidecek yolu vardır. yoksa neden ayakkabıyı giysin?! (bkz: sıçtı cafer bez getir)