bugün

bazaları getirip başlıklarını unutan sözüm ona kargo
evdeyken geldik ayana malları getirmeyen sözüm ona kargo
suratsız çalışanları olan sözüm ona kargo

yurtiçi kargoya en çok uyan şarkı şüphesiz (bkz: ya evde yoksan) şarkısıdır
hiç bir zaman beni evde bulamayan kargo şirketidir.
Çok enteresandır bugün evde olmama rağmen kapı altından kağıt atmış beni evde bulamamış kargo firmasıdır. 3 oluyor bu Art niyet aramaya başladım. Şöylemi yapıyorlar lan acaba.

- ahmet abi bu rainheart'ın kargosu yok lan arabada. Almamışız depodan.

+ siktir et lan yazarız bi kağıt aradık bulamadık gelsin alsın ipneler.
15 dk lık yerden 2 günde kargo gönderen şirkettir.
sabahtan beri 400 mt yolu gelemeyen firma..
iran a giden evraktan 140 papel alan firmadır.
pahalıdır.
Rezalettir. Hangisi değil ki?
çalışanları çok nazlıdır. gel dersin gelmez. git dersin gitmez.
Hayatımda gördüğüm en kötü internet sitelerinden birine sahip kuruluş.Ne kargo fiyatı hesaplayabiliyorsunuz,ne kargo takibi yapabiliyorsunuz,ne de kaç günde geleceği
ni hesaplayabiliyorsunuz.*
ne hikmetse evden 10 gün boyunca çıkmadığım halde evde hiç bulunamadığımı iddia eden kargo firmasıdır. aynı durumu 3.kez belirtmişlerdir. hayır hata bende, şansını zorlayıp ne diye aynı firmaya 3 kere kargo siparişi verirsin. çalışma şartları ne olursa olsun, müşteriye alenen yalan söylemeye hakkı olmayan artık tırt olmuş kargo firmasıdır.
şubeyi telefonla arayarak taciz etmeden kargoyu elinize ulaştırmayan dandik firma.
bir de kargo yola çıkar çıkar geri şubeye teslim edilir falan uyarıdır kullanmayınız.
türkiyenin gelmiş geçmiş en berbat kargo şirketi. 2 gündür şubesinden hatta adını da vereyim tam olsun batıkent/ankara şubesinden kargomu almaya! çalışıyorum fakat alamaıyorum.

dün aradım evde yoktunuz dediler evdeyim dedim akşam 19. 30 a kadar açığız beyfendi gelin alın kargonuzu dediler saat 6 da bi gittik ohooo dükkan kapalı benim gibi 8 10 kişi dükkanın önünde bekliyor. müşteri hizmetlerine keza ulaşmak nirvanaya ulaşmak gibi daha başaramadım.

şubeyi arıyorsun açmaya yeltnemiyolar lan şubenin telefonu o mesai saatleri içinde bi allahın kulu yok mu orda? tenezzül etmiyolar belli.

kısacası gidin kargonuzu başka şirkete verin buna vermeyin batsın gitsinler en azından kaza bela kimse bi daha kargosunu verip pençelerine düşmez.
şube ile ev arası 800 metre olmasına karşın 2 gündür teslimat yapamayan aciz, dandik sözde kargo şirketi.
uzak ilişkilerin vazgeçilmezi.
diğerlerine göre gerçekten hesaplıdır ve çok az sorun çıkarır.
tam beş (5)gündür kargomu getirmeyen umursamaz kargo şirketi. şubeye zaten ulaşılamıyor adamlar s*kine takıp açmıyor telefonu. müşteri hizmetleri ile her gün konuşuyorum bu gün gelecek diyorlar gelen giden yok. kesinlikle kullanmayın derim bu şerefsizlerin eline düşmeyin
çok boktan elemanlar çalıştıran şirkettir. ulan kargo elemanı müşteriye küser mi. istediği ürünü yarı fiyatına vermedim diye herif dükkanın içine girmiyor amk. bizim kargoları kapıdan içeri bırakıp kaçıyor. kargoları da karıştırmaları meşhurdur ayrıca.
hepsiburadadan 06.06.2013 'te aldığım bir ürünü 10.06.2013 tarihinde ulaştıran kargocudur. istanbul'dan izmir'e gelecek, denizaşırı yer değil.
internetten kolaylıkla kargo takibine olanak veren şirkettir.
bu rezalet kargo şirketine yorum yapmaya bile gerek yoktur. kargonuzu kargaya bağlayın gönderin bu şirketimsiyle çalışmaktansa. daha iyi bir önerim olabilirdi ama reklam yapmak istemiyorum. *
bu kadar eleştirilen konunun hiç birini yaşamadığım kargo şirketi. yıllardır özellikle tercih ediyorum, eve geldiklerinde bulamazlarsa kağıt da bırakmazlar , gönderi üzerinde numara varsa kesin ararlar. paketlerde de hiç sorun görmedim bu güne kadar.

ayrıca yakın zamanda üst düzey uzman kadrolarından birinde işe başlama ihtimalim yüksek olan şirket.
nasıl anlatsam bilemiyorum, içim içime sığmıyor. afedersiniz göt kadar kargomu -istanbuldan istanbula- 5 gündür getiremeyen, şu ana kadar 31 defa indi bindi yaparak işlem gördüğü, tam 5 kez çayırova transfer merkezine uğratan, siteminin mi çalışanlarının mı yoksa her ikisinin birden mi bozuk olduğunu anlayamadığım hülooğğhhh.
karşı ödemeli göndermediğim her kargoyu istisnasız geri getiren kuruluş.
türkiye de ki tek kargo şirketinin, kendi olduğunu düşündüren kargodur. sanki muhtacız. laubali, kolilere yapılan karpuz muamelesi, kırılacak eşya yazan koliyi ( yanlış anlayıp kırıp getirmeler) kırmalar. daha çok var aslında. ama neyse. yurtiçi kargo benim için artık yok.
bu sabah uykudayken tarafımı aramış olan kargo şirketi. internet üzerinden almış olduğum kitaplarımın geldiğini söyledirler. gidip aldım tabi..

sol framede isimlerini görünce, acaba bu tesadüf mü ? diye sordum..