bugün

Taze yaşanmış bir olay. Tam bir rezillik

Video:https://mobile.twitter.co.../1263782154556764160?s=19
Gelmedi demesinler diye işaret bırakmış.
Dayanamayacak duruma gelmiş olabilir. Bazı insanların böyle rahatsızlıkları var. Keşke kargo teslim ettiği daireden wc yi kullanması için rica etseymiş.
Yurtiçi kargonun alanını işaretlemesi olayı. böylece diğer kargo çalışanları apartmana yaklaşamayacak.

o yüzden Aras ve mng "geldik ama bulamadık" diye size not düşüyor. Bunlar böyle çalışıyor. Bölgeleri var herkesin.

Zaten Dikkat ederseniz işerken yurticinin amblemini çiziyor. Yarraktan anlayanlar titreşimi çözebilir.bu net belli. ben çözdüm. Evet.
Kargoda çalışmış biri olarak söylüyorum işe başlamadan bu millete aşıktım asla laf ettirmezdim. Çalıştıktan sonra anladım ki bizden asla adam olmaz herşey müstehak. Anlat deseniz sabaha kadar anlatırım 1 hafta çalışıp işi bıraktım. insanların sana köle gibi davranması sırf maddi durumu iyi diye seni satın aldığını sanması cidden bunlar kaldırılacak şeyler değil..
Geldik yoktunuz ahanda kanıtı! Demiştir.
Dağıtımda Onun bölgesiyse işaretliyeyim demiş heralde.
adam tekrar aynı adresi bulabilmek için işaretleme yapmış.
siz yanlış algıladınız olayı, konu tamamen teknik.
onu bile kapıya bırakıp gitmiş...
Bu aralar kargocular manyadı.
Önce taciz şimdi bu...
Ne oluyor?
Kimse kusura bakmasın yok yorulmuş da, çok yoğunmuşta falan filan, adamlar kargo getirmiyor, yıllarca süren şikayet var, 2 yıldızı geçmeyen yorumları var kargo firmalarının Türkiye'de, bu kadar rezil bir çalışma prensibi olmaz, neymiş tutamamış apartmana işemiş, o zaman biz de tutamayıp dövelim adamı suç olmasın. insanların girip çıktığı yere işiyor bi de görgüsüz.
Corona yüzünden herkesin psikolojisi bozulduğu için hoş görülmesi gereken davranıştır.
Eğer pakete öksürüp falan teslim etse fena söverdim.
Kaldı ki adam paketi teslim ettikten sonra işiyor. Önce işeyip sonra teslim etse yine sövdürdü.
Haaa, yaptığı elbet yanlış. Lan orası hela mı? Git kıyı köşe bir yere işe.
Ama bu corona psikolojisi yok mu?
Hepimizi bitirdi.
görsel
Muhtemelen prostatı var.

(bkz: prostat)