bugün

Konuşmaya başladı mı evde herkes bi işini halletmeye kalkıyor; kimisi tuvalet ihtiyacını karşılıyor, kimisi kahve koyuyor çünkü adam susmuyor, gereksiz yere, iç bayıcı şekilde konuştukça konuşuyor.
kendisini ben seni tanımıyoru, ben sana saygı duymuyoru, ben seni görmüyoru, ben seni adam yerine koymuyoru diyerek aşağılayan yattarayı elemiştir. o gece ben de yattaraya sinir olmuştum çünkü yunus gariban gibi gelmişti şimdi de yattaraya üzüldüm. sonuç olarak kalp kırmayacam arkadaş bu dünyada.
kendisi gezi'de yer almış ve bunu hayatının en büyük macerası olarak tanımlamıştır; https://www.youtube.com/watch?v=ooV83AvceJk 3.00'dan itibaren izleyebilirsiniz.
Herif dizilerde falan oynadı. Orada yapamadığı ünü şöhreti acunun sirkinde yaptı. Yazık lan... Birde ciddi ciddi tartışan o haklı bu haklı diyen taraftarları falan var.
'Ç' ile.
görsel binlerce dansöööz var.
Bu adama duruşu sağlam diyenler var. Adada kalmak için Bir hafta Tuğba'ya, diğer hafta Yati'ye, sonraki hafta Atakan'a sonra Nagi'ye , daha sonra Semih'e, en son Atakana yanaşıp onlarla oy kullanan kim acaba? Veya hiçbir b.k yapmayıp Semihe çamur atan kim acaba? Çok dönek ve yüzsüz bir herif izlenimi verdi bana. Umarım rol yapıyordur.
yarışmada bu kadar ilerlemesi bile bir mucize olan kişi. adam bala göte geliyor valla kıbrıs finaline doğru.
çektir git dediğim kişidir.

ç ile.
annesine duşakabin almak için yarışmaya katılmıştır.
Annesine olan sevgisini takdir etsem de, adadaki duruşunu sevemedim bir türlü. Çok değişik biri.Dışarıda çok iyi insandır belki, bilemem.
tanımasam ve londra sokaklarında kendisini görsem -kesin italyan'dır bu- diye tahminde bulunacağım gerçek italyan kaportalı türk ünlüsüdür.

türkler'in çoğu araplar'a benzer tip olarak. kürtler ise iranlılar'a. italyanlar'a benzeyen akdeniz ve ege bölgelerinin feminen erkekleri ve bakımlı kadınlarıdır. tıpkı yunus bey hazretleri gibi.
Bu adam çok değişik.
Kafasının kırık olduğunu düşündüğüm sörvayvır yarışmacısı. Ama ne yalan söyleyim ayni ismi kullanıyor oluşumuzdan oyda fışkırttıgım kişidir.
çok uyuz oluyorum bu adama. tam dövmelik. yarışmayı değiştirme sebebim değişik. ha bir de semih.
edit: elenmiş. sevinsem mi üzülsem mi karar veremedim.
Son 2 gündür döktürüyor.Sezarın hakkı sezara.
http://www.youtube.com/watch?v=kuPKNNRMQrg
Oturup paragraf çözmek yerine bu adamı dinliyorum.

Adamın cümlelerini anlayıp yorumlama yaparsam, vermek istediği mesajı çözmeye çalışırsam istediğim üniversiteyi kazanma şansım ikiye çıkacaktır.
gönüllülerden özellikle serkaçın taklidiyle yarmıştır.
Gönüllüler takımındaki itici tipleri taklit etmiştir. Videsunu bulan koysun buraya.
Yakisikli ve sempatik ademoglu.
Eski komedyendir. Eski de bi arkadaşımdır. işsizlikten yakınıyodu survivor oldu adam.
O değilde zeki adam semihe laf koyup hakli çıkabilen adadaki tek insan.
akıllı tv diye bir kanal vardı zamanında(hala var mıdır bilmiyorum sonraları sapıtmıştı), orada da bu arkadaşın programı vardı. o zamanlar iyiydi sanki, ben bayağı genç olduğumdan öyle gelmiş de olabilir tam hatırlayamıyorum, sevgilisinden mesajla ayrıldığını zaten mesajla başladığını falan anlatıyordu. acunla ne işi olur pek anlayamadım ama kazansın madem katılmış.
sörvayvırdaki en güzel en adam .
şıkırt şıkırt ç ile.