bugün

Dün sel felaketine uğramış Atina. Geçmiş olsun dileklerimizi sunarız komşumuza. Doğa felaketi her dünyalının başına gelebilir. O yüzden doğa kendine hürmet etmesini bilmek gerektiğini hatırlatır arada bir.
Çin-tibet ve eski mısır mitolojisi varken bunların mitolojsi ile oyalanana acıyorum.
kızları güzel değildir, çoğu sahte sarışındır ve inanılmaz kaprislidir.
(çok tanıdık, değil mi?)
bunlar yunanlara ait gözlemlerdir.
genetik olarak bize yakın heriflerdir.
gelenek vs olarak da bize yakındırlar.
mutfakları da bizimkinin kötü bir taklididir.
eski tebadır, severiz, ama uygun fırsatta keserler ha.
anadolu'yu yakın zamanda işgal ettiklerini unutan içimizdeki yorgolara,
uzo ve rembetiko ile...
Kızları dehşet. Evet.
Bugün beni biri aradı ve bir baktım Atina diyor. Çaldırıp kapattı lan bu kadarda fakir olmayın be oğlum. Ödemeliydi sanırım.*
(bkz: helen cumhuriyeti)
şu sıralar yürek yemiş gibiler. sonları hayrolsun.
Türkiye düşmanı bir ülke.
paok başkanının sahaya silahla girmesi üzerine futbolda tüm liglerine ara veren sorunu bitmek bilmeyen ülke.
birleşmiş milletler'in hazırladığı mutluluk endeksinde 79. sırada olan ülke.
Adalari verdikten sonra almak. Mantiksiz onerme. Bu goygoylar zaten yemiyor artik.
Aziz Yıldırım'ın sözüyle. Pavalı köpekler. Emir kulları. Ekonomisi çok kötü olduğu için mecburen atar gider yapıp hem içi susturuyor hem dışın istediğini yapıyor. Şüphesiz balikesirli onların adına üzüldü.
Ulan düğünümde şinanay şarkısı eşliğinde bir yemek setini salonun ortasında kıracağım. iflasın eşiğinde ama Kıpır kıpır olan bir ülke.

Gelin adayları cv lerini özel mesajdan gönderebilirler.
4 milyarder olan ülke.
ülkenin en zengini 3 milyar dolar servetiyle spiro latsis dir.
yaşamak istiyorum burada. sadece burada ama.
yunanistan, çok güzelsin be!
Uzun zamanlardır yaşadığım ülke.
Bizden daha sıcakkanlı insanlara sahip.
Çürük elmalar her yerde tabiki, fakat konuştuğum o kadar kişiden duyduğum tek cümle şu oldu "politikayı boşver, bir farkımız yok".

Ev sahibim ile ilgili bir şeylerde yazmak isterim, çok ucuzdan verdiği evimin kirası için bana şunu söyledi "istersen daha indirim yapabilirim".
Adama evet diyecek bir kişi bulamazsınız dünyada çünkü neredeyse bedavaya veriyor evi.

Sonuç olarak güzel insanlara sahip güzel ülke .
bütçesi 93 milyar 340 milyon dolar olan ülke.
(2016 yılı verisi.)
En son 2 Milyon Avro'ya ada veren ülkeydi.
tam bir (bkz: küçük enişte) olan ülke.

görsel
yoksulluk sınırının altındaki nüfusun % 36 olduğu ülke.
Yaz yaklaşıyor. Türkiyeye sataşarak yazın deniz tatillerini bedava getirmeye çalışıyorlar.
Gerçek adı, grecia olan komşu.
Şu sıralar "bunun sikilmesi gerek agresif hareketler sergiliyor" lafına uyan ülke saçma sapan sataşmalar yapıyor.
ayak bağı engebe vs. ne derseniz diyin şu sıralar lüzumsuz hareketlerde bulunan ülkedir halkınında onayladığını sanmıyorum.
didimin karşısındaki kayalığa bayrak diken ülke.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar