bugün

"başkaları da yüksek not almasın diye, sınavdan önce sınıf arkadaşlarına tüyo vermeyen inek" ile aynı familyadandır; evrim sürecinde ayrışarak yeni bir tür oluşturmuştur. televizyonda çıkan "yunanistan sıçtı" içerikli haberleri izlerken zevk sigarası yakar. (bkz: türk yunan dostluğu)
ilk önce kendi ülkesinin zavallı durumuna üzülmesi gereken kişilik.
savunulduğu gibi inek filan değildir.

gayet mantıklı sebepleri vardır belki de.. mesela dedelerinin balkan savaşlarında katledilmesi, selanikteki türklerin diri diri yakılması, kıbrısta çocuklara kurşun sıkılması gibi ??

ben içten içe değil dıştan dışa seviniyorum arkadaşım. bin beter olsunlar ki atatürk'ün doğduğu toprakları, benim geldiğim toprakları belki yeniden alabilelim.
şu an ailecek yastayız. dağlar gibi sert engin olan babam adeta yıkıldı. annemin gözünden yaş eksik olmuyor. kardeşlerimi teselli etmek zorunda hissediyorum kendimi, lakin ben teselli olmuş değilim. facebookta da "yunanistanın batmasına içten içe sevinenleri kınayanlar grubu" nu kuracam ki herkes paçalarımdan hümanizm aktığını anlasın.
ekonomik fırsata sevinir. yunanistan ucuzlayacaktır. banka al, sanayi şirketi al. öyle yani.
ha birde bizden bir banka aldılardı. onu da geri al falan.
bizden aşagıda olmasına sevinirken bir taraftan onların pisliginin bizede sıçramasından korkar haldeyim..
türklerin kafasından postal yapacağız diye eğitilen özel birlikleri olan bir ülke,battığı için elbette sevinirim.Yıllarca pkk'ya ettiği yardımları mit müsteşarı açıklamıştı.Şimdi teröre destek versinlerde görelim.Acaba sırf türkleri zayıflatacağız diye kaç mehmetçiğin kanında yunan parmağı vardır.işte allahın sopası yok böyle kurdukları oyunda boğar onları.

(bkz: allahın sopasının olmaması)
(bkz: bu da bize ders olsun)
ülkeme, istanbul'uma, izmir'ime yunanca kelimelerle hitap eden, milletime, devletime ve bayrağıma kin dolu gözlerle bakan, bir devlet olduğu için hernekadar hak yerini buluyor desemde, suçu günahı olmayan masum çocuklara, analara, milyonlara acırım. aç kalacak olan, perişan olacak olanlar, devletime ve milletime kin duyanlar olmayacak, suçsuz, günahsız olan yunan insanı acı çekeceği için üzülürüm.
ki kendime turkpence diyen, vatan sevgisine ve milliyetçiliğe geldimi en koyu karasındanım, ben üzülürsem, her türk üzülür.
ve derim ki aynı duruma biz düşelim, yunanistanın yarısı sirtaki eşliğinde göbek atar.
çokta sikimizde dedirten olaydır o yüzden pkk ya yardım yapan şerrefsizler için oturup üzülecek değiliz batıyorsa batsın pezevenkler.
kolay kolay batmasın ki yanında almanya, fransa gibi abilerinin de eteğinden çeksin, hep beraber batsınlar.
yanlış yapmaktadır. çünkü adamlar bizim yüzümüzden batmışlardır. malum savunma harcamaları tavan yapmıştır. belki bu sayede bizden korkmamaları gerektiğini mecburen de olsa öğrenmiş olacaklar. her ne olursa olsun komşunun toku açından makbuldür. sevinecek onca şey varken gereksiz ve şık olmayan alanlara kaymak yersizdir.
yanlış yapan türktür. çünkü bu içten içe değil açıktan ve yüksek sesle sevinilmesi gereken bu durumdur.

(bkz: lan bu benim)*
(bkz: bu benim lan)*
(bkz: benim lan bu)*
(bkz: düşmanı yenildiği için üzülen türk)
(bkz: beni tanıdılar siz kaçın)
kendi ülkemde insanlar açlıktan ölürken, terör hala daha can almaya devam ederken, yolsuzluk, kayırmacılık, iki yüzlülük hala en iyi meziyetmiş gibi gösterilirken yunanistan çok ta s.kimde!
Ülkede o kadar çok b.ktan durum varken yunanistanın batıp batmaması umrumda bile değil
türklerin çoğudur. tabii eğer türkse.

içten içe değil açık açık sevinirim. biz 'türk-yunan' dostluğu diye ortalıkta dolaşır, konser falan düzenleryip yunan şarkıcılarını çıkarırız, adamlar kitaplarında türklere karşı ağır ifadeleri biraz yumuşatmak isteyen parlementolarını sokaklarda protesto eder. yunan insanını severim, bize benzerler ve aslında türklerle yunanlar iyi anlaşır ama siyasi olarak tek kelimeyle düşmanımız bunlar.
asil türk kanı taşıyan herkesin sevineceği durumdur ,aynı ermenistanın yok olunca sevinileceği gibi yahu bu yunanlılar değil mi hala gözü istanbulda olan , fenerbahçe panathinaikos maçında istanbul bizimdir diye pankart açan izmiri işgal edip süngülerle binlerce insanımızı öldüren
bu ermeniler değil mi diri diri insanlarımızı yakan
ah diyorum keşke şu ermeniler bu zihniyetteki adamları oturtsaydıda o kazıklara görürdüm ben o zaman güzel dötünüzü
"bana doğrultmak için aldığı korkunç silahların faturası yüzünden batıyorlarsa batsınlar efenim bırakınız." tarzı düşüncelere gark olmuş en asil duygunun insanıdır.
Adaların fatarularını bizzat kesmek isteyen her vatandışın, içinde tatlı bir heyecan oluşmuş Türk modelidir.Pek de haklıdır efendim.
kendi memleketi dışında para için el,etek öpen bir ülke görmenin heyecanını yaşayan türk'tür. haksız mıdır?
komşuda pişer bizede düşer atasözünü unutan türktür.
yunanistan2 ın batmasına değil de, halkının bu denli duyarlı oluşuna * imrenen türk' ün yapmayacağı şeydir.
(bkz: 3 dünya savaşı nı çıkartacak başlıklar)
sevinecektir.
batan turkiye olsaydi onlar cok uzulecekti degilmi?