bugün

bu kadarına da yuh. .. bir devlet başkanına bu manşeti atmak pespayeliğin daniskasıdır. erdoğan'ı seversiniz, sevmezsiniz, saygı duyarsınız, duymazsınız ama ayıptır yahu. hem avrupa erdoğan'ın devrilmesini istiyorsa böyle hareketler rte'ye yazar, oyunu artırır.

daha kendi çocuklarına maske ölçüsü alıp maske bile dağıtamayan yunanistan denyosu! haddini bil.

https://www.dimokratianew...aign=paraskeyi-18-09-2020
Şerefsizliktir. Yunanlari severim ayri ama bunu komsu ulkene de, dünyanın obur ucundaki ulkenin baskanina da cumhurbaskanina da yapamazsin.
la bu da yonanistanın ak it i olmasın

bir soru.
erdoğan'ı günahım kadar sevmem. Öldüğü gün parti yapacak, tüm arkadaşlarıma içki ısmarlayacağım. Kendisine olan nefretim bu düzeydedir.

hakarete uğraması da zerre umrumda değil.

ancak bu yapılan şey gazetecilik değildir.

o zaman bizim gazeteler de karşılık olarak "babanın ruhunu sikeyim Kiryakos Miçotakis" diye manşet atsın, karşılığında onlar "sizin ben geçmişinizi sikeyim" desin, öyle gitsin.

koskoca gazete gitmiş sürmanşetten türkçe olarak "siktir git mr. erdoğan" yazmış. Zamanının bulvar gazetesi bile böyle salak salak hareketler yapmıyordu.

bu ne lan?
Çüş aq. Sonra denize dökünce kabahatli biz oluyoruz.
Yunanlıların küfrettiği insan iyi insandır övdükleri de genelde şerefsizin önde gideni olur.
Kınarız olur biter. Epeydir kimseyi kınamıyorduk.
Tayyibi sevmem ama sonuçta Atatürk'ün makamında oturuyor , Yunan medyasınin yaptığı hiç hoş değil.
saygı denilen bir şey vardır, sevmediğiniz insana bile saygı duymalısınız.

ek olarak,
beğenmediğin yunanistanın her ne kadar hükümet botcu çok fazla olsada ab onu besliyor, dolayısı ile krize falan gireceği de yok.
beğenmediğin yunanistan'da asgari ücret türkiye'de kinden yaklaşık 2 kat daha fazla.
Kasıtlı kural dışı davranıyorlar. Yunanın gayesi belaltı vurarak akdenizde oynadıkları oyunun dışına taşırıp hukuki yollarla köşeye sıkıştıkları meseleyi gayri meşruya getirip haklı ve üstün konuma geçmek. Bu çirkefliğin altında yatan neden bu. Yani sürekli taciz ediyorlar ama bir türlü istedikleri olmuyor. Savaş çıkmıyor. Çünkü türkiye doğalgaz meselesinde kıta sahanlığı konusunda hakkını arıyor. Geri adım atmıyor. Mesela meis adası konusunda konu uluslararası tahkime giderse türkiyenin kazanacağını biliyorlar. Emsal kararlar var. Bu sefer sinir harbiyle türklerin sağduyulu sabırlı temkinki kararlı diplomatik ve dişini gösteren sesini yükselten haklı tavrını bozup hata yapmasını sağlamaya yönelik davranıyorlar. Ee bizans oyunları da bir yere kadar. Çünkü zor oyunu bozar..
Büyük ihtimal Yunanistan'ın "Yeni Akit'i" tarafından atılmış manşet. Bu kadar ahlaksızlık ve terbiyesizlik anca bu seviyede olabilir.
takvim gazetesi bunu her gün yapıyor,küfür etmese de bütün avrupa ülkelerinin başbakanlarına giydiriyor.bir tane de eleman var her gün aynı soruyor nasıl emekli olabilirim diye.gazeteleri pek ciddiye almayın.iktidar kimin elindeyse gazete,medya onundur.tabi ki hakaret hiç bir şekilde kabul edilemez.
Yarın bizim kimi gazeteleri görün şimdi.
f@ck you kısmına güldüm.
yaw şuraya uzun uzun yazarak vakit harcamayayım diyorum

bu da yunanistanın ak it idir

belki de karşılıklı anlaşmışlardır

onlara buraya

bunlar oraya

ehemmiyeti yok

ayrıca ben cinci hoca

yalnızca bayanlara bakıyorum

veresiyemiz yok

bir meşaz kadar yakınınızdayım

arayın.
kendi ülkesinin cumhurbaşkanına küfür edilmesinden hoşlanan soysuz solcuları çok sevindiren manşettir.
feslinin kankilerini hayal kırıklığına uğratmıştır.
Cumhurbaşkanı olmasından öte türk halkina ve Türkiye'ye yapılan saygısızlıktır. Nota verilmesi gerekmektedir.