bugün

facebook hesabı olmayanın üye olamadığı oluşum. aslında iyi de lan facebook zorunluluğu nedir yani. bi de aktif hesap olacakmış illa oldu.
blog tv'den sonra bu site hüsrandır eski kullanıcıların çogu için. blogtv'nin rahatlıgını, samimiyetini burda bulamadım,zaten çogunluk benim gibi düşünmüş olacak ki pek rağbet görmedi bu site. türk sayfasına da türk mod verilince iyiden iyiye dibe vurmuş anladıgım kadarıyla,zira son 1-2 aydır ne zaman girsem karşılıklı gruplaşmaların sonucunda atışmalara kavgalara denk geliyorum. kısaca olmasa da olur bir site gibi geliyor bana yoksa şüphen mi var.
You now adlı sitenin yeterli sükse yapmaması sonucunda blog.tv'yi satın almasıyla birlikte ortaya çıkan oluşum.Gece takılmanız daha iyi olur düşme olayı falan var ergenler durmadan eksiye basıp sizi yayından düşürüyorlar.Ayrıca hesapların %90'ı özellikle bayan hesaplar fakedir.
vakti zamanında cccdccc nickiyle yayın yaptığım yerdi. sonrasında bir takım saçmalıklar sonucu bıraktım. türklerin eline bu tarz şeyler verilince olacak şeyleri az çok biliyoruz zaten.
Ota boka banlamasalar yabancı kanalları güzel olan sitedir.
sahibi ve moderatörleri amerikada yaşayan suudi arabistanlı kişilerden oluşan site. yakında kapanır.
genç yaşta bir çok insanın yatak odalarında özel anlarını dünyaya gösterdikleri kendilerini teşhir ettikleri site.
https://twitter.com/ecevgin
Bok gibi site blogtv'nın aynısı boş insanlar ile dolu.
eski blogtv.

younow kurulduğunda daha çok ticari bir amaç gütmektedir. insanları gerçek kişilikleriyle üye olmaya zorlamakta ve onlara teklif sunarak para kazanmaya/kazandırmaya mecbur kılmaktadır. yani yayın yapan birisine bir de para verirsen o kişi neden olmaz desin ki?
bilgilerimizi hayatımızı her an kaydeden bu korkunç net bataklığına bi sazlık daha.
Gereksiz yere ban atan oluşum. Attıkları ban direkt cihaza atılıyor sanırsam. Ne yaptıysam giremedim.
ban yediğinizde bir daha yazamadığınız berbat site.
Vine fenocanların ekmek kapısıdır. Bazı mallar 150-200 liraya bar alıyor ve bu adamlar yayında ismini okusun veya twitterdan kendisini takip etsin diye basıyorlar. Hatta en çok kim bar atacak diye yarış yapıyorlar. Komedi.
ülkedeki tüm embesil, ruh hastası gerizekalı israfların yayın yaptığı site. devletin yerinde olsam siteyi sazan.avi olarak kullanabilirdim bu beynine rush yemiş insanlardan kurtulmak için.
- sesim geliyoo mu ?
- görüyom ama ses yok
- şimdi... (ekrana eğiliyo, bişeyler yapıyo balta )

o değil de türkiyemetafizik kanalında adam canlı yayında cinlere kış kış diyor, belçikadaki gurbetçi kadının baş ağrısını okuyarak yok ediyor. telefonda birisine ermenilerle rusların arasını bozun vs. diyor. ilginç.
türkiye'nin keko nüfusunu belirleyen uygulamadır. yazık.
bir kez girip gördüğüm canlı yayın sitesi.

listede en çok izlenen adamı izleyip demiştim. adam telefon şakaları yapıyordu gecenin 2'si 3'ü gibi. sonra birden yayından düştü ve biz tüm izleyiciler başka bir elemanın yayına geçtik otomatik olarak. o elemanı da 10 20 kişi izliyormuş bizden önce. binlerce insanı görünce listede adamın gözleri fal taşı gibi açılmıştı. sonra gelenlerin kendisini izlemek için gelmediğini, diğer yayından düşen insanlar olduğunu öğrenince tribe girmişti. ''tamam ya sorun yok çıkın, siz de çıkın. biz burda 5 kişiyiz yeteriz birbirimize'' gibi triplere girmişti. ağlayacağını sandığım için izlemiştim yayını.

bir daha da girmedim. siz de girmeyin. psikoloci bozabiliyor.
scorp a şükrettiren scorp un ayağını öptüren uygulama.
pek meme açanın olmadığı uygulama.
Bayan ve erkeğin karşılıklı sohbetini izlemek ve alttan yorum döşeme yeri.
Periscope'tan çok daha temiz bir ortam olduğu söylenebilir.
eskiden para ile ayi oynatirlarmis ya onun modern zaman hali.
Genellikle Turkish hashtag'de low profile insanların olduğu, bazen sebepsiz bazen sebepli her türlü küfürlerin edildiği,bunlarla beraber saygılı seviyeli yayın yapanların bir elin parmakları kadar az olduğu ayrıca yayın yapanların içerik yerine chat okumakta olduğu,en fazlası olarak içeriğin hangi elimde bozuk para var oyunu olduğu içeriksiz broadcasting sitesidir. Kısa öz net küfür edenlerin bol küfürden hoşlanıp ohh çekenlerin bol olduğu amaçsız broadcasting.

Ek bilgi : Daha düzgün içerikleri çok azda olsa guys da yabancı içeriklerde bulabilirsiniz. Örnek : TJDrums
burada bir manyak var herkesi izliyor ha. dikkatli olun uzak durun buradan.