bugün

(bkz: bir burhaldinhololo kalasigi)
balık tutmak gibi bir hobidir.

hatun kişisinin hangi bölümde olduğu belliyse götünüzden isim uydurmak suretiyle "1. ya da 2. sınıfta olması lazım, bakkal hasan'ı tanıyor musun?" sorusunu yönelttiğinizde oltaya geleceklerdir. akabinde kızın sosyal yaşantısına göre vici,araba,bodrum demek suretiyle ,akşamına hatunu kaldırıp hedeflerinize ulaşacaksınızdır. * *

(bkz: afiyet olsun)
imkansız bir durumdur. yonja dan hatun mu kaldırılır lan? yonja ve hatun. bi s.ktir git.
(bkz: netlog)
gayet de olabilir durumdur. işte size birkaç tüyo.

-aynı şehirdeki hatunlara yavşayın, hayalperest olmayın. yonjanın taş bebeği kalkıp da sizin için şehirler arası yolculuk yapmaz.

-gerçek olamayacak kadar güzelsin harikasın msn ni verir misin... şeklindeki aptal msj lara cevap alamazsınız lakin hatunu övmeyeceksin, iltifat etmeyeceksin. tam tersine seninle tekrar msjlaşmasını gerektirecek şeytani bir şey bulman gerekiyor artık o senin yaratıcılığına kalmış.

-mesela saçının postiş olduğunu gerçek olmadığını ima edin esprili bir şekilde. hiç kaçarı yok döner size msjla. sakın ola hakaret etmeyin, kibarlıktan ödün vermeyiniz.

-profilinize ibnemsi, piç resimler koymanız hatununa göre değişkenlik gösterir. şayet hatun vericiyse sen de böyle bir piliç arıyorsan en p.ç resimlerini sırala.

-profil bilgilerinle entel görünmeye çalışma, kadın ruhundan anlarım ayaklarına yatma. pink floyd benim hayat tarzım bayılırım, çok fena şiir yazarım, the wall u 31 kere izledim.. gibi saçmalıklar etmeyin.

-ilk msj da msn istemeyin, bir kaç msj uzatabilirseniz olayı zaten msn sini verecek hatta daha neler neler verecek kıvama gelmiştir.

-msn faslında da öküz gibi cam istemeyin hemen, sabredin zaten o kendisi isteyecek camı.

-msn görüşmesinin sonunda numaram şu istersen arayabilirsin; ama numaranı vermek istemeyebilirsin bunu anlarım; o zaman sen gizliden çaldır ben hemen msn ye gelirim tabi istersen eğer rahatsız ediyorsam hemen şimdi msn ni de silebilirim.. tarzında bir cümle kurmayı başarabilirsen kaleyi fetih etmiş olacaksın.

-eğer olay telefon görüşmesine kadar uzamışsa ve sen daha o hatunla birlikte olamadıysan o zaman ya aptalsın ya da çok çirkinsin.

yonjadan hatun kaldırılır.
(bkz: selam ben corj buş ha yok yok cunyır ben)
bir kıza yaranmak için türlü çeşit katakullilerden , alicengiz oyunlarından hoşlanmayan kişilerin yapmayacağı eylem.