bugün

beyinleri başka çalışıyor onların. geçenlerde karşılaştım öyle bi tiple. Her parti sömürdü. kılıçdaroğlu da ssk yı soymuştu olur o kadar. benden çaldığı helal olsun dedi. görüntülü konuşma yapıyordum. dedim ki gapat.
tek argümanları alternatifi yok mealindeki yanılsamalarıdır. dünya durdukça namussuzun alternatifi namuslu olacak.

oraya koray aydın yazmış birisi. kırk defa yazdık, bi daha yazalım. devlet bey kendisine, git yargıda aklan gel dedi. paralel devlet demedi, komplo demedi, senin önüne yatarım demedi. kendi eliyle gitti, yargılandı. devlet bey aynısını aytaç durak'a da yaptı. hem de o kadar az belediyeye sahipken, kendi büyükşehir belediye başkanına.

evet namussuz her zaman, her camiada olacak. mesele şu, kim bunlara sahip çıkıyor, kim yargıya teslim ediyor.

devlet bey, kendisi hakkında meclise gelen bursa mitingi dolayısıyla hazırlanan fezlekede de, yüce divana gitmem için mhp milletvekilleri de bu fezlekeye evet oyu vereceklerdir demiş bir adamdır.
dinsizliği kabul edip chp yi savunmaktan hallice olandır. doğrusudur.
Tecavüze uğrayıp zevkliydi ya demek gibidir.
kötünün iyisini savunmaktır.
evlenilecek kadın yok deyip bülent ersoyla evlenmektir. hoş evlenen ihya oluyor bu arada.
"olsun adam o kadar yol yaptı, hem alnı secdeye değiyor. " diyen akplilerin yaptığı saçmalıktır.