bugün

cumhurbaşkanı ve akp genel başkanı recep tayyip erdoğan beyanı.

yolsuzluğa bulaşanı kenara koyacaklarmış, yola onlarla devam etmeyeceklermiş.

demek ki akp kadroları komple lağvedilecek.
http://www.patronlardunya...yazdir.asp?haberid=195762

vallahi tebrikler, bunun 15 sene sonra aklınıza gelmiş olması müthiş bir gelişme.

dün de tarım bakanı (bkz: benden önce tarım bakanlığında yolsuzluklar varmış) diyerek güldürmüştü.

işte bunlar hep kılışdarın yüzünden.
kılışdarın adamları yolsuzluk yapıyor, sayın başkomutanımız(!) bunları temizlemek için uğraşıyor.
(bkz: kendim hariç)
Akla ögretmenlerin "kendini niye unutmadın?" Sorusunu getirmektedir.
Bu soru "Kendini neden kenara koymadın?" şeklinde güncellenirse cuk oturacaktır.
"Sıfırladınız mı?"yı da şimdi hapiste Çürüyen uluslararası dolandırıcı kankan reza'yı da unutmadık.
kenarıya mı koyacakmış? fetocu takımını ayıklayacaklar buna da yolsuzluk yaptı diyecekler. bütün amaçları fetocu takımıyla anılmamak gibi geldi bana.

ayrıca sen savcı mısın,hakim misin? madem vardı yolsuzluk buna savcı bakar hakim bakar. cezayı sen kesiyorsan adalet kelimesini parti isminden kaldır!
nedense hiç inandırıcı gelemedi

neden acaba ?

sömürmekten ramazan topu gibi olmuşları kenara alıp

daha açları mı koyacaklar ? acaba ?

tanım : kenara koymak yerine haklarında yasal işlem yapsa.

kenara koymak ödüllendirmek zaten, yeter sen doydun artık

gitte indirdiklerini ye demek gibi olacak.
17-25 kayıtlarının hepsi hepimizin pc´sinde kayıtlı-ben de bulabildiğim hepsi kayıtlı. hatta uzun´un öbür oğlunun " ay lav yu amına goyiimm" kaydı bile bende mevcut.

bence şahıs önce kendisini bi kenara koymalı.

istanbul´ atatürk´ te basel uçağına yüklenen 140 çuvalın birinin yırtılması sonucu, apronda yüz dolarlıklar uçuştuğu için bölgenin özel kuvvetlerce kapatılması sonucu havaalanında trafiğin aksamasını falan, halen gün gibi hatırlıyorum.

o 140 çuval parayı falan unutmadık yani.

arkadaş yaşlandıkça saçmalıyor.
(bkz: Aldı mı beni bi gülme)