bugün

arkasından kıvanç tatlıtuğ'un yürüdüğü adamın sanrısıdır.
Bayanların hepsi aynı fabrikada çalışıyordur.
dünya gözüyle hiç bir zaman * görmediğim, birbirinden bağımsız 10 farklı güzel bayanın çeşitli kombinasyonlarda kıça takılması olayıdır. ki; *
cüzdanınız düşmek üzeredir.
kötü yola düşmüş bayanlardır. takılan takılana.
(bkz: kamera şakası)
ve çalar saatin çalarak uykunun sona erip,rüyanın bölünmesi..kaşla göz arasında koca gece bitti ve iş saati geldi..
muhtemelen önümüzdekinin(!) peşine takılmışlardır. olayın bizimle bi alakası yoktur tamamen önümüzdekiyle(!) alakası vardır.. biz sadece yolda yürüyen aracılardan ibaret oluruz bu durumda..
tavuğun kendini mısır ambarında sanması?
yalanciyi sikmiyorlar ya repligini akla getirmistir.
peşe nin ne olduğunu bilmesemde onda şeytan tüyünün olduğunu bana düşündürendir.
1 bayanın takılmasının yeteceği durumdur . abartmaya gerek yok .
(bkz: her kuşu siktin sıra baykuşa geldi)
anca parfüm reklamlarında olur. (ünlü değilseniz)
uyanıldığında duş almaya sebeptir.
uyan mamoş okula geç kaldın naralarıyla uyanmayı bekleyen erkeğin hazin rüyasıdır.
parfüm reklamıdır o.
(bkz: her gördüğünü güzel sanan kişi).
yolda yürürken ''peşe'' 10 bayanın takılması cümlesindeki ''peşe'', poşu gibi bişey mi? Ne bileyim 10'u birden takılıp düşer mesela. Yoksa bu cümle aynadaki potansiyelime bakınca pek anlaşılır gelmiyor yada benim için olabilitesi sıfır olduğundan farklı şeylere yoruyorum.
Evet evet kesinlikle poşu benzeri birşey
tesadüfi durumdur.
ancak reklamlarda olur.*
http://www.youtube.com/watch?v=Y3qYT60DSKQ
Çok hoş, tenhada sıkıştırırlarsa çok kötü, ninjalarsa daha vahim, ölüm melekleri, ölümün güzel hali.
bir müzikal sahnesi değilse mümkün de değildir.
hafif kırık abi şarkısını söyleyerek yürür, sağlı sollu ablalar arkasına takılmaya başlarlar. bildiniz mi o sahneyi?
heh, işte anca öyle mümkün.
aksi halde, am fabrikası patlasa bize ancaaaak bekçi abimizin yaprağı düşer.
Büyük ihtimalle arkaya bakmaktan yürüme eylemi bırakılır.
rüyalar ruyalar...