bugün

Ne salak insanlar var şu hayatta..
götüne parmak atsalar haberinde olmayacak tiptir. 5 dakika müzik dinlemese geberecek yavşak..
Klip çekiyor sanki mal.
görsel
rayda yürümek ne amk!
kaldırımda yürürken kulaklık takıyorsa sorun yoktur. Sadece karşıdan karşıya geçer ve yol ayrımlarında sağına soluna baksın, dikkatli olsun, yeter. Ama yolda kulaklık ile yürüyorsa kırıkkaleli olabilir.
yasak değil fakat trafikte çok daha dikkatli olmanız gerekir bir kaç defa yapmıştım.
Biraz basit düşünelim, şarkı dinlemeyi seviyordur ve o an dinlemek istemiştir belki hı ne dersiniz?
bu benim. cool görünmek gibi bir derdim yok. makul ses düzeyiyle gayet mantıklı oluyor aslında. yürürken bile, insanların, şahit olacağım saçma sapan konuşmalarını da duymamış oluyorum böylece. yetişmem gereken bir mi var , geç mi kaldım, yine takarım. hareketli müzik hızlandırıyor yürümeyi ister istemez. ama mühim olan kulaklık sesini fazla açmamak. yoksa trafikte küfür yiyebilirsiniz, suçta sizde olur.
amerikada biyerde böyle bi tipe araba çarpmıştı, orda yasaklanmisti. kesinlikle sokakta yasaklanmalidir. belki benim başıma gelecek. senin canını düşündüğümden değil, karakol filan uğraşmak istemediğimden.
Nefret ederim bu tıplerden burnunun ucunu gormez terbiyesiz. Az daha çarpıyordum umrunda değil elemanın. Kornada kar etmiyor.
amk kafayı yemişsiniz kulaklık takmanin cool olmakla ne alakası var.
cool takılmaya çalışan tiptir.
Araba çarpsa bile en sevdiği şarkıyı dinlerken ölmüş olacak kişidir.
Maksat muhatap olmamak değil de yürüyüşün tadını çıkarmaktır.

Üstelik söylenen söz atılan laf basılan kornayı duymamak da keyif verici.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar